Sensique Sensitive Skin kredka do brwi

W Drogeriach Natura nieustannie pojawiają się nowości do makijażu, które wychodzą spod skrzydeł marek własnych, w tym Sensique. Kosmetyki te są stosunkowo tanie i świetne jakościowo. Jak nasze redaktorki oceniają Sensique Sensitive Skin kredkę do brwi?

Odcienie kredek do brwi

Do wyboru mamy kilka odcieni kredek do brwi, dlatego większość z nas znajdzie produkt idealny do koloru swoich włosków. Wszystkie kosmetyki są utrzymane w brązowej kolorystyce. Mnie osobiście brakuje tutaj mocnej, klasycznej czerni, bo mam czarną oprawę oczu. Jednak dla większości Polek Taupe, czyli chłodny, ciemny brąz z kapką szarości powinien okazać się wystarczający.

Sensique Sensitive Skin kredka do brwi

Konsystencja i pigmentacja

Kredki do brwi Sensique Sensitive Skin mają bardzo miękką konsystencję, dzięki czemu nie trzeba ich specjalnie mocno dociskać, by wypełnić luki w łuku brwiowym. Rysik gładko sunie po skórze. Na uwagę zasługuje dość dobra pigmentacja kredek do brwi Sensique Sensitive Skin. Wystarczy jedno pociągnięcie, by przyciemnić łuk brwiowy. Tutaj nie trzeba dokładać produktu, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Konieczność temperowania

Kredki do brwi Sensique Sensitive Skin pozwalają zarówno na precyzyjne domalowywanie włosków, jak i szybkie przyciemnienie łuku brwiowego. Nie są jednak automatycznie wysuwane, trzeba je regularnie temperować, aby uzyskać optymalną ostrość. Na szczęście nie łamią się podczas temperowania.

Sensique Sensitive Skin kredka do brwi

Trwałość makijażu

Brwi pociągnięte kredką do brwi Sensique Sensitive Skin nie rozmazują się. Kolor wiernie trwa na swoim miejscu. Omawiany kosmetyk pozwala uzyskać trwały makijaż.  Kredka pozwala zdyscyplinować włoski i utrwalić ich położenie dopracowane za pomocą szczoteczki umieszczonej na drugim końcu konturówki.  Kosmetyk jest stosunkowo tani i godny polecenia. Ja go szczerze polubiłam i używam codziennie, odkąd wpadł w moje ręce.