Seks

Czy faceci też pragną uprawiać seks z miłości?

Czy faceci też pragną uprawiać seks z miłości

Choć mężczyznom statystycznie lepiej wychodzi oddzielanie seksu od miłości, to nie można zakładać, że każdy podchodzi do erotycznych igraszek na totalnym luzie. Czy faceci też pragną uprawiać seks z miłości?

Kobiety są bardziej konserwatywne od mężczyzn ws. seksu

Z badań socjologicznych przeprowadzonych w ostatnich latach wynika, że Polki są dużo bardziej konserwatywne od mężczyzn, jeśli chodzi o seks. O ile większość z nas domaga się partnerskiego podziału obowiązków, chce robić karierę zawodową, kształcić się na uniwersytecie i popiera związki partnerskie osób homoseksualnych, o tyle blisko 80% pań nie wyobraża sobie seksu bez zobowiązań.  Co ciekawe, mężczyźni są dużo bardziej konserwatywni w kwestii związków partnerskich i równego podziału obowiązków, ale nieco powyżej 50% zwraca uwagę na to, aby erotycznym uniesieniom towarzyszyły uczucia.

Polacy i tak są dość romantyczni na tle Europy

Można uznać dysproporcję rzędu 30% za sporą, ale w gruncie rzeczy polscy mężczyźni i tak częściej zwracają uwagę na to, by uprawiać seks z kimś, na kim im zależy, niż ich zachodni koledzy. Nie jest zatem aż tak źle.

Wrażliwi faceci częściej szukają seksu z miłości

Jak widać faceci też pragną uprawiać seks z miłości. To pragnienie jest szczególnie widoczne u panów, którzy mają dużo bardziej wrażliwą naturę, gdyż np. zostali wychowani głównie przez kobiety.  Tacy mężczyźni bardzo często mają zbieżne oczekiwania z pragnieniami kobiet. Dużo lepiej się z nimi dogadują, zwracają też uwagę na ich samopoczucie.

Mężczyzna, gdy się zakochuje, nie dąży tylko do seksu

Gdy mężczyzna spotyka na swej drodze kobietę, w której się zakochuje, przestaje się dla niego liczyć sam seks. Owszem, ona go pociąga fizycznie, ale też zdaje sobie sprawę, że trzeba działać ostrożnie, by jej do siebie nie zrazić. Taki facet docenia też inne aspekty relacji z kobietą. Rozmowę, jej troskę, podziw, komplementy, jakie mu mówi oraz zwykłe przytulanie.

Cierpliwość faceta dobrze rokuje

Po czym poznać, że facet też pragnie uprawiać seks z miłości? Przede wszystkim nie dąży do niego na pierwszym spotkaniu. Zabiera cię na romantyczne randki, ale się do ciebie nie dobiera. Chce, żebyś była z niego zadowolona, stara się. Próbuje cię lepiej poznać i samemu daje się lepiej poznać. Gdy już dochodzi do fizyczności, to działa stopniowo, sprawdzając, na co może sobie pozwolić, aby nie wywołać u kobiety dyskomfortu przez zbyt szybkie tempo.

Romantyczny seks

Seks z nim jest romantyczny, czuły, on cię przytula, całuje, stara się być delikatny, ale też pamięta o grze wstępnej. Nie przekracza granic. Po wszystkim cię mocno przytula, zanim skoczy do toalety. Chce spędzić z tobą całą noc, obejmując cię. Nie czujesz się wykorzystana, jest ci z nim dobrze i marzysz o powtórce. Taki facet też nie będzie każdej rozmowy przenosił na tory seksualne. Gdy go o coś zapytasz, normalnie ci odpowie. Nie będzie cię też unikał na ulicy ani się ciebie wstydził.  Po seksie odwiezie cię do domu, pożegna buziakiem w policzek lub przytuleniem.

Seks to nie sport

Faceta, który pragnie uprawiać seks z miłości, poznasz też po tym, że dla niego seks to nie akrobatyka. On nie ma potrzeby przerobienia całej Kamasutry. Jeśli seks z nim jest z jednej strony normalny dzięki doborowi prostych pozycji, a z drugiej czuły i przez to magiczny, to znak, że nie traktuje go jak sportu i nie zalicza wszystkich panienek z okolicy. To też wyjaśnia, dlaczego kobiety bardziej ciągnie do mniej doświadczonych mężczyzn, a odrzuca od babiarzy. Ci pierwsi po prostu nie uprawiają seksu z byle kim, więc jest większa szansa, że traktują go bardziej emocjonalnie. Ci drudzy do seksu podchodzą wyłącznie instrumentalnie. A żadna normalna kobieta nie chce być kolejnym trofeum do zdobycia.

Dodaj komentarz