Seks

Seksu nie trzeba się bać

Seksu nie trzeba się bać

Mężczyźni i kobiety często zupełnie niepotrzebnie boją się seksu, jakby to co najmniej było wystąpienie publiczne, które oglądają miliony. Warto nauczyć się wrzucać na luz i znaleźć odpowiednią osobę do erotycznych igraszek. Seksu nie trzeba się bać!

Odpowiednia osoba

Uprawiaj go z osobą, której ufasz, która cię nie wyśmieje, która cię lubi, a ty lubisz ją. Każdemu czasem coś nie wychodzi, dlatego bądźcie dla siebie wyrozumiali. Nie bójcie się powiedzieć, czasem mój błędnik szaleje, mylę nogi, pomóż mi się ułożyć w tej pozycji. Jak znajdziesz osobę, którą darzysz z wzajemnością sympatią, to nie będzie złośliwych uwag ani wyśmiewania. Po prostu poszukacie razem rozwiązania, znajdziecie alternatywne rozwiązanie. W seksie jest tyle różnych możliwości. Nie można się zrażać i smucić drobnymi wpadkami. Nawet jak się poślizgniesz na podłodze, to przecież żadna ujma na honorze;)

Postaw na szczerość

Jeśli nie dasz drugi raz uprawiać seksu, bo jesteś zmęczony, zwyczajnie o tym powiedz. Jeśli czujesz, że zaraz dojdziesz, to nie wiń siebie o to, tylko ciesz się z tego, rozkoszuj chwilą, a na koniec przytul kobietę i powiedz ci, że jest ci z nią dobrze i chętnie to powtórzysz albo zwyczajnie ją całuj, ocierając się o nią, to także jest niezwykle przyjemne. Nie ma co obawiać się szczerości, jeśli nawzajem się szanujecie i lubicie, to wyjdzie wam ona tylko na dobre. Nikogo nie zniechęci do kolejnych podejść do seksu, a wasze życie erotyczne będzie kwitło.

Staraj się

Klucz do udanego seksu to dobra wola i staranie się, aby obu stronom było przyjemnie. Gdy obydwoje się angażujecie, jesteście szczerze zainteresowani sprawieniem przyjemności drugiej osoby, to ta sztuka się udaje. Nawet gdy nie wszystko wychodzi perfekcyjnie, to druga osoba chociaż otrzymała przyjemność czerpaną z naszego dotyku, pocałunków i przytulania.

Bądź namiętny

To klucz do sukcesu. Wiele osób zupełnie nie zwraca uwagi na to, ile trwał seks, ale na jego jakość, czy był namiętny i rozbudził w nas erotyczną naturę. Jeśli był bardzo dynamiczny, pełny dotyku i namiętnych pocałunków, to znaczy, że było cudownie i ma się ochotę na więcej.

Okazuj pozytywne emocje

Nie bój się powiedzieć, że było ci przyjemnie, że lubisz, gdy druga osoba to robi, że świetnie się ubrała i wyglądała bardzo pociągająca. Pozytywne emocje zbliżają was do siebie i otwierają na kolejne zbliżenia.

Wpadki obracaj w żart i idź dalej

Cóż, nie ma ludzi doskonałych. Każdy z nas popełnia mniejsze lub większe błędy. Dlatego warto nauczyć się obracać wpadki w żart i iść dalej przez życie. Np. potknęłaś się, zaplątałaś podczas rozbierania, to śmiej się z tego, nie ma co tego przeżywać, bo w gruncie rzeczy nic się nie stało. Nie spotykasz się przecież z pryszczatym 13-latkiem, który cię wyśmieje i opowie o twojej wtopie swoim kumplom.

Postaw na przytulanie

Ono naprawdę ma wielką moc. Mężczyźni często nie zdają sobie sprawy, że po seksie tak naprawdę najlepiej jest przytulić kobietę z całych sił, ona wówczas czuje się szczęśliwa i zupełnie zapomina o wszelkich wpadkach, bo te nie mają dla niej żadnego znaczenia.

Po wszystkim zwyczajnie porozmawiaj

Nie uciekaj od rozmowy, bo wstydzisz się tego, jak wypadłeś czy wypadłaś. Spędźcie miło czas, gawędząc na różne tematy. To naprawdę wprowadza luz do sypialni i sprawia, że zaczynamy czuć się przy drugiej osobie jeszcze bardziej komfortowo, a to oznacza jeszcze więcej seksu.

Dodaj komentarz