Seks

Błędy popełniane przez mężczyzn bojących się seksu

Błędy popełniane przez mężczyzn bojących się seksu

Mężczyźni często boją się seksu, a zwłaszcza tego, jak wypadną w oczach swojej partnerki. Strach jest tym większy, im bardziej im zależy na kochance i im większy ma ona apetyt na seks. Tymczasem warto wyluzować. Kobiety nie są aż tak krytyczne, oceniają, czy udało ci się stworzyć atmosferę pełną pożądania i czy potrafiłeś je rozpalić. A duży apetyt na seks nie jest równoznaczny z dużym krytycyzmem. Przedstawiamy błędy popełniane przez mężczyzn bojących się seksu.

Unikanie kobiety

Nie ma sensu unikać kobiety, jakby była trędowata. Ona cię nie wyśmieje, nie masz się czego wstydzić. Dla niej z pewnością był to miły wieczór, który wspomina z wypiekami na twarzy i pulsującym podnieceniem. Gdyby była niezadowolona, to dałaby ci to dość jasno odczuć.

Odmawianie jej seksu

Nie powinieneś jej odmawiać seksu, zwłaszcza gdy sama do niego dąży. To znaczy, że jest jej z tobą bardzo dobrze, skoro właśnie do ciebie zwraca się z propozycją. Nie przejmuj się na zapas, że nie sprostasz jej wymaganiom. Na pewno podołasz, bo musiałeś do perfekcji opanować sztukę jej rozpalania, skoro wysyła ci tak odważne wiadomości.

Niechęć do próbowania nowych, niezbyt wyszukanych rzeczy

Nie unikaj próbowania nowych, prostych rzeczy. Pomyśl, seks w samochodzie czy na stole wcale nie jest jakoś specjalnie trudny. Zasadniczo zmienia się tylko miejsce na bardziej podniecające, ale techniki i pozycje wciąż pozostają te same. Seks na stojąco od tyłu też nie jest przesadnie trudny, a zawsze to nowe doznanie, które będziecie mogli wspominać.

Karmienie w sobie przekonania, że ona cię wyśmieje

Co to za idiotyczna myśl, że ona cię wyśmieje, bo nie będziesz perfekcyjny podczas seksu. Uwierz, kobiety nie są tak małostkowe. Jeśli uprawiasz seks z kobietą, którą zdążyłeś choć troszkę poznać i polubić, która okazała się miłą osobą, to dlaczego ma ci zrobić takie świństwo? Nie można być tak podejrzliwym.

Strach przed oceną

Ona nie ocenia cię inaczej niż pod kątem, czy byłeś namiętny i czuły, okazywałeś jej swoje pożądanie. Jeśli spełniasz te trzy punkty, to ocena będzie pozytywna. Kobieta od seksu oczekuje porywu namiętności i pożądania przyprawionego czułością w postaci przytulania oraz pocałunków.

Nadmierne ocenianie każdej rzeczy z osobna, zamiast całokształtu

To, że np. potknąłeś się podczas seksu lub doszedłeś dość szybko, nie ma znaczenia. Dla niej liczy się całokształt. Mogło jej być z tobą bardzo dobrze, bo ją solidnie wypieściłeś, zasypałeś namiętnymi pocałunkami i dotykałeś w przyjemny, dynamiczny sposób.

Nieumiejętność dostrzegania zadowolenia u kobiety

Poza tym musisz nauczyć się dostrzegać przejawy kobiecego zadowolenia i traktować je jako autentyczne. Ona delikatnie pojękuje, przytula się do ciebie, ma ochotę na więcej, rozmawia z tobą, jest uśmiechnięta, rozmawia z tobą – to dobry znak. Tak samo, gdy mówi zadowolona, że było miło, to jej uwierz. Nie doszukuj się problemów tam, gdzie ich nie ma. Kobieta jest często zachwycona seksem z facetem, ale on tak się skupia na swoich kompleksach związanych z życiem erotycznym, że nie dostrzega jej zadowolenia. Na dodatek zaczyna jej unikać i odmawiać seksu, co jest totalną głupotą. Panowie, więcej wiary w siebie i szczere intencje kobiet.

Dodaj komentarz