Moda

Seksowne pomysły na noszenie jeansów

Seksowne pomysły na noszenie jeansów

Chcesz wyglądać seksownie w jeansach? Na szczęście to możliwe. Wystarczy tylko troszkę pokombinować z fasonem spodni, bluzkami i dodatkami. Przedstawiamy seksowne pomysły na noszenie jeansów.

Bluzka z gołymi plecami i spodnie z wysokim stanem

Spodnie z wysokim stanem podkreślają zgrabną talię i kształtne pośladki, to najbardziej kobiecy krój jeansów. Dla facetów czegoś takiego nie stworzono, ponieważ mają oni inną sylwetkę. Aby twoja stylizacja wyglądała seksownie, do jeansów załóż bluzkę z gołymi plecami. Dekolt z tyłu zawsze robi efektowne wrażenie.

Seksowny cropp top

Do spodni z wysokim stanem idealnie pasują cropp topy, ponieważ nie musisz wpuszczać ich do środka jeansów. Zadbaj jednak o to, aby ten, który założysz, był dopasowany i szalenie seksowny np. przez koronkową wstawkę, zmysłowy dekolt etc.

Białe jeansy oraz jasnoróżowa bluzka

Białe jeansy z wysokim stanem są szalenie seksowne, ponieważ pobudzają męską wyobraźnię. Cudownie eksponują krągłość pośladków. W zestawieniu z jasnoróżową bluzką wyglądają dość niewinnie i dziewczęco.

Błękitne jeansy i biała bluzka

Biel zawsze pobudza męską wyobraźnię, bo prześwituje, z kolei błękitne jeansy świetnie się z nią komponują, podkreślając krągłość pośladków. Aby stylizacja była bardziej seksowna, możesz do niej dorzucić cieliste szpilki.

Koszula wiązana pod biustem i spodnie z wysokim stanem

Aby wyglądać seksownie w jeansach, nie potrzeba tak naprawdę wiele. Wystarczy, że zwiążesz zwykłą, białą koszulę pod biustem i założysz do niej spodnie z wysokim stanem oraz szpilki. Efekt wow gwarantowany.

Dodaj komentarz