Miłość i związki

Rycerz na białym koniu we współczesnym świecie – jakich mężczyzn pragną kobiety?

Rycerz na białym koniu

Rycerz na białym koniu nie jest metaforą, która się zdezaktualizowała. Wciąż szukamy właśnie takiego mężczyzny. Tylko zmieniły się cechy wymagane od kandydata do tej roli;)  Jakich mężczyzn pragną kobiety?

Troskliwy  i opiekuńczy

Czas się zmieniają, a wciąż potrzebujemy kogoś, kto się nami zaopiekuje. Odprowadzi wieczorem do domu, gdy pojawi się grupka zakapiorów, będzie przede wszystkim myślał o bezpieczeństwie swojej kobiety.  To także mężczyzna, który rozumie, że boli nas brzuch podczas okresu i przytuli nas, zamiast dążyć do seksu za wszelką cenę.  To także facet, który zainteresuje się naszą pracą, hobby, wyjazdem do przyjaciółki.

Skory do pomocy i obrony

Gdy ona ma problem, pyta cię o radę, a ty od razu służysz jej pomocą. Poza tym kobiecie zależy na facecie, który będzie potrafił ją obronić przed atakiem słownym czy fizycznym na ulicy. W dzisiejszych czasach mężczyźni widząc, że idzie menel, bardzo często sami się od niego odsuwają,  wystawiając w jego kierunku swoją kobietę. Tacy mężczyźni bardzo źle rokują na przyszłość, bo nie obronią swojej partnerki. Poza tym facet powinien umieć złapać w pasie swoją partnerkę, gdy ta się potknie, a nie tylko krzyknąć: uważaj.

Czuły

Kobiety potrzebują czułości, przytulania i pocałunków oraz trzymania za rękę. Drobiazgi, które dostarczają nie tylko przyjemności, ale też budują poczucie bezpieczeństwa. Im częściej ją przytulasz, tym ona bardziej ci ufa i chętniej się przed tobą otwiera.

Odpowiedzialny

Piłeś, nie prowadzisz samochodu. Chcesz mieć z nią w przyszłości dziecko, to nie palisz w jej obecności, bo kobiety będące biernymi palaczkami miewają problem z donoszeniem ciąży i urodzeniem zdrowego malucha. Zapraszasz ją wieczorem na piwo ze swoimi znajomymi, to po nią przychodzisz.

Adorujący kobietę

Panie wciąż tęsknią za rycerzem, który zabiegałby o ich względy. Mówił komplementy, zabierał je na romantyczne spacery, przyniósł im czasem jakiś pojedynczy kwiat, przygotował dla nich kanapkę.

Wspierający

Współczesna kobieta jest aktywna zawodowo, dlatego też oczekuje, że mężczyzna będzie ją wspierał i kibicował. Będzie dumny z jej osiągnięć tak samo jak ona z jego.

Dobrze wychowany

Wciąż chcemy dżentelmena, który przepuści nas przodem, otworzy nam drzwi, odsunie krzesło, otworzy drzwiczki w samochodzie. Odprowadzi nas do toalety w pubie, aby nikt nas nie zaczepiał po drodze.

Inteligentny

Współczesny rycerz na białym koniu powinien być inteligentny.  Chcemy mądrego faceta, który umie wymienić koło w samochodzie, naprawić cieknący kran, wie, że po nałożeniu tynku trzeba się wstrzymać z malowaniem ściany.

Szanujący kobietę

Tak, unikamy babiarzy. Chcemy faceta, który szanuje kobietę, nie obmacuje jej i nie dąży od razu do seksu, lecz daje się lepiej poznać i działa stopniowo z wyczuciem.

Dodaj komentarz