Miłość i związki

Co dla kobiety znaczy pocałunek?

Co dla kobiety znaczy pocałunek

Pocałunek dla mężczyzn często nie ma większej wartości, traktują go jako kolejny etap do przeskoczenia. Tymczasem dla kobiet wiele znaczy.  Co dla kobiety znaczy pocałunek i dlaczego panie nie pozwalają sobie na pocałunki z facetami, do których nic nie czują?

Wyraz bliskości i miłości

Pocałunki dla kobiet stanowią wyraz bliskości i rodzącego się uczucia. Dlatego nie pozwalamy sobie na takie gesty z mężczyznami, których nie kochamy lub nie wiemy do końca, czego od nich chcemy. Nie chcemy im dawać złudnych nadziei, nakręcać ich, podczas gdy same nie wiemy, czy chcemy z nimi coś budować, czy tylko się przyjaźnić. Krótko mówiąc, wolimy spotykać się na spokojnie, poznawać drugą osobę i gdy ona nam odpowiada, to dopiero po dłuższym czasie pocałunek stanowi dla nas coś normalnego. Kobiety nie chcą całować się z przypadkowym mężczyzną, bo to dla nich zbyt intymny gest.

Romantyczny moment

Chcemy też, aby pocałunek miał w sobie romantyczny wymiar. Aby on nas przytulił, gdy gdzieś idziemy, a następnie pocałował w jakimś ładnym miejscu.  Pocałunek to coś, co potem wspominamy, dlatego zależy nam na ładnej scenerii i wcześniejszych czułych gestach z jego strony.  Oczywiście, nie oznacza to, że podczas seksu nie lubimy się całować. Uwielbiamy, to dla nas też wyraz uczuć partnera i potwierdzenie, że nie traktuje nas przedmiotowo.

Zgodę na budowanie intymności

Kobiety nie całują się z mężczyzną, którego nie kochają i nie są pewne. Dla nich pocałunek to zgoda na budowanie intymności. Liczymy się z tym, że za pocałunkiem pójdzie intymny dotyk, który z czasem przerodzi się w seks. Gdy nie kochamy faceta, nie chcemy z nim iść do łóżka, bo to średnia przyjemność. Nie chcemy go też do tego prowokować.

Test na dobrego kochanka i ojca hipotetycznych dzieci

Kobieta podczas pocałunku jest w stanie ocenić, czy mężczyzna będzie dobrym kochankiem i ojcem hipotetycznych dzieci. Jeśli ona ma namiętne usposobienie, będzie oczekiwała namiętności i żartliwości w pocałunku.  Po nim oceni, czy mężczyzna odpowiada jej pod względem temperamentu. Ponadto podczas pocałunku jesteśmy w stanie ocenić, czy mężczyzna odpowiada nam pod względem feromonów i tym samym ma dobre geny, które pozwalają mu zostać ojcem naszych hipotetycznych dzieci.

Dodaj komentarz