Dzieje się Nagrody

Rozwiązanie konkursu Chantarelle

rozwiazanie-konkursu-chantarelle

Starzenie się skóry to trudny temat, który dotyczy każdej z nas bez wyjątku. Jeśli chcemy cieszyć się młodym i promiennym wyglądem przez kilka lat powinnyśmy korzystać z dobrej jakości kosmetyków. Chantarelle ułatwia nam dotarcie do nich poprzez organizację konkursu, w którym do wygrania są zestawy kosmetyków do cery dojrzałej tej marki.

CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics to marka dermokosmetyków, profesjonalnych kosmeceutyków oraz innowacyjnego sprzętu dla gabinetów medycyny estetycznej i salonów kosmetycznych. W ofercie marki znajduje się ponad 220 produktów profesjonalnych z szerokim wyborem zabiegów oraz ponad 90 produktów do pielęgnacji domowej.

Aby zdobyć 1 z 5 zestawów kosmetyków Chantarelle wystarczyło wziąć udział w konkursie ogłoszonym na łamach naszego portalu dwa tygodnie temu poprzez udzielenie prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie.

Wymień 8 roślin z jakich pozyskiwany jest składnik Phytrodial – układ fitoestrogenów zastosowany w preparatach CHANTARELLE?

Poniżej możecie sprawdzić, jak powinna wyglądać prawidłowa odpowiedź.

Phytrodial pozyskiwany jest z takich roślin, jak:

pluskwica groniasta (Cimicifuga Racemosa),

rdest japoński (Polygonum Cuspidatum),

izoflawony sojowe (Soy Isoflavones),

dzięgiel chiński (Angelica Sinensis),

czerwona koniczyna (Trifolium pratense),

granat (Punica granatum),

Kudzu (Pueraria lobata),

Kwao Krua (Pueraria Mirifica).

Zestawy kosmetyków marki Chantarelle wędrują do:

Konieckowska, Maraaya, Edysia779, Blondi, ZosiaZ

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Chantarelle

Komentarze (9)

Mindi

6 lat temu

Gratuluję wygranej 🙂 Świetne kosmetyki, mam nadzieję, że sprawdzą się dla waszych cer i podzielicie się wrażeniami po pewnym czasie stosowania.

pati25

6 lat temu

Gratuluję Wam Kobietki 🙂 Takie wspaniałe kosmetyki do Was trafiły.Samych doskonałych efektów działania tych kremów życzę 🙂

Emilly27k

6 lat temu

Moje gratulacje dla wygranych. Chciałabym abyście więcej pisały dziewczyny na portalu i czy cieszycie się z wygranej nagrody:) :)))

drobina

6 lat temu

…i do mnie tym razem także nie uśmiechnęło się szczeście:-X ale zaraz biorę się za kolejny konkursik:-)
Gratulacje Babeczki! 🙂
Super nagrody do Was trafiły:-):-):-)

stazyz

6 lat temu

Hmmm jak to się stało że mnie nie ma na liście(woot) hihihihi żartuję oczywiście B) Gratuluję Wam Menóweczki wspaniałych kosmetyków:-X Miłego stosowania i oszałamiających efektów:-X:P

Zostaw komentarz