Seks Stop z rutyną!

Rozpal jego pożądanie

rozpal-jego-pozadanie

O sztuce uwodzenia napisano setki podręczników, mniej lub bardziej poważnych. Tymczasem wystarczy parę prostych sztuczek, by mężczyzna poczuł się wstępnie zainteresowany. Pozwól działać naturze!

Biologia kieruje się swoimi prawami i choć człowiek nauczył się panować nad odruchami, to tkwią one głęboko w naszej podświadomości. C*zasem wystarczy naprawdę niewiele, by ujawniła się nasza “zwierzęca” natura.* Znajomość paru mechanizmów współdziałania ciała i psychiki pozwoli Ci ją wydobyć z Twojego mężczyzny.

Powiedz mu, co czuje

Emocje to najbardziej pierwotne siły, które targają człowiekiem. Mężczyźni mają problem z nazywaniem ich i rozpoznawaniem – czują pobudzenie, ale nie wiedzą, co ono oznacza. Nie lubią tego stanu, dlatego tak często zapadają w pozorny bezruch przed telewizorem, albo zajmują się swoim hobby.

Jeśli jesteście na początku znajomości, na pierwszą randkę wybierz… miejsce pełne atrakcji. Oczywiście Ty wolałabyś cichą, intymną atmosferę, ale na to jeszcze przyjdzie czas. Wieczór pełen wrażeń sprawi, że mężczyzna będzie pełen energii i pobudzony. Teraz tylko prosta rzecz: spraw, by pomyślał, że to dzięki Tobie.

Słowa “widzisz, jak się ze mną świetnie spędza czas” nakierują go na myśl, że wewnętrzna radość, rozpierający entuzjazm i pobudzenie są wynikiem Twojej obecności przy jego boku. Musisz mu się kojarzyć z pozytywnym pobudzeniem, dlatego unikajcie miejsc, gdzie panuje duch rywalizacji: meczy, wyścigów.

Podobna sztuczka działa nawet wtedy, gdy jesteście już długo ze sobą. Ciekawe popołudnie w kinie czy na dłuższym spacerze przypomni mu, jak na niego działasz.

Milena L.

O sztuce uwodzenia napisano setki podręczników, mniej lub bardziej poważnych. Tymczasem wystarczy parę prostych sztuczek, by mężczyzna poczuł się wstępnie zainteresowany. Pozwól działać naturze!

Oszukaj biologię i rozpal jego pożądanie

Co jest oznaką podniecenia? Rozszerzone źrenice, przyspieszony puls, lekkie drżenie rąk, rumieniec, szeroki uśmiech. Bardzo łatwo jest wywołać te same objawy za pomocą odpowiedniego otoczenia i… jedzenia.

Kiedy zaczynasz swoją przygodę, zaproponuj mu kawę lub czekoladę. Przyspieszą one tętno i lekko podniosą jego nastrój.* Ważne jest, by nie skojarzył tego z kawą, a z Twoją obecnością*, dlatego postaraj się go gdzieś wyciągnąć, tak, aby cała jego uwaga była poświęcona Twojej osobie.

Jeśli nie lubi kawy, czekolady i nawet herbaty, podczas spaceru dla żartu zaproponuj przebieżkę – na przykład po schodach. Niekoniecznie pod górę, wystarczy w dół. Po dłuższej chwili wspomnij, że Twoje serce szybciej bije, mimochodem zapytaj, jak to jest u niego. Oczywiście nie przyzna się, że wysiłek fizyczny miał jakiś wpływ na przyspieszenie tętna. Najważniejsze jest, by zauważył, że coś się dzieje z jego sercem w Twojej obecności.

Pozostałe wskazówki biologiczne łatwo wywołać podczas romantycznej kolacji. Wybierz miejsce, gdzie panuje półmrok – Wasze źrenice naturalnie się rozszerzą, by wpuścić więcej światła. Nie stawiaj świecy między Wami – nagłe zbliżenie twarzy w stronę źródła światła może spowodować, że źrenice zwężą się, co zostanie odebrane jako oznaka nieufności. Światło powinno padać delikatnie z boku i nie zza Twojej głowy.

Milena L.

O sztuce uwodzenia napisano setki podręczników, mniej lub bardziej poważnych. Tymczasem wystarczy parę prostych sztuczek, by mężczyzna poczuł się wstępnie zainteresowany. Pozwól działać naturze!

Podczas kolacji wypijcie kieliszek wina – nie więcej. Alkohol spowoduje, że rozszerzą się naczynia krwionośne i wywołają delikatny rumieniec, jak również lekkie uczucie gorąca. Ponownie zwróć jego uwagę na to, że przyjemnie się Wam siedzi razem.

Wiesz, dlaczego na mężczyzn tak działa odgarnianie włosów z szyi? Ten ruch sprawia, że odsłaniasz tętnicę, na której widoczne jest pulsowanie Twojego serca. Jednak ważniejsze jest to, że podnosisz do góry rękę – Twoja pierś się podnosi i nabiera lepszego kształtu. Dlatego warto od czasu do czasu podczas spaceru pokazać palcem coś w górze.

Jeśli jesteś małą kobietką, doskonałą strategią jest sięganie do góry po coś, co stoi zbyt wysoko na półce. Twoje piersi napinają się, pośladki nabierają krągłości gdy stajesz na palcach… a mężczyzna, który Ci pomaga, czuje się dodatkowo potrzebny i doceniony. Teraz wystarczy mu serdecznie podziękować!

Zapach kobiety

Nic nie pachnie lepiej mężczyźnie niż naturalna kobieta. Dlatego staraj się unikać wszelkiego rodzaju zapachowych balsamów, nadmiaru perfum, intensywnie pachnących szamponów i odżywek do włosów. Powinnaś pachnieć tak, by specyfik dał się wyczuć dopiero z bliskiej odległości. Mężczyźni mają bardzo wyczulony zmysł powonienia i są wrażliwi na każdą przesadę. Wyczują, czy palisz i czy piłaś poprzedniego dnia alkohol.

Milena L.

O sztuce uwodzenia napisano setki podręczników, mniej lub bardziej poważnych. Tymczasem wystarczy parę prostych sztuczek, by mężczyzna poczuł się wstępnie zainteresowany. Pozwól działać naturze!

Ciało każdej kobiety wydziela zapach i tego nie da się uniknąć. Nie należy on do nieprzyjemnych – dopiero rozkładające się na naszej skórze bakterie czynią go nie do zniesienia. Chora, zmęczona i obolała wydzielasz kwaśny, nieprzyjemny zapach, którego nie zamaskują żadne perfumy. Podchodź do mężczyzny wypoczęta i w dobrym nastroju. Porządnie się wyśpij i weź poranny prysznic bez użycia mydła.

Skracanie dystansu

Każdy człowiek ma wokół siebie naturalną prywatną przestrzeń. Naruszenie jej przez obce osoby jest dla nas nieprzyjemne. Aby sprawdzić, jaka jest ona u mężczyzny, staraj się delikatnie skracać dystans między Wami podczas rozmowy. Im bliżej możesz podejść, tym jest bardziej Tobą zainteresowany. Jeśli wyczujesz, że ma dużą potrzebę swobody wokół siebie, staraj się unikać miejsc, które wymuszają zmniejszenie dystansu – dyskotek, zatłoczonych parków.

Jeśli jesteście już ze sobą długo, najprawdopodobniej Twój mężczyzna całkowicie dopuszcza Cię do swojej naturalnej przestrzeni osobistej. W takim przypadku bardzo dobrze sprawdza się odgrywanie ról. Kiedy wcielacie się w obce sobie osoby, na nowo możecie przeżyć dreszczyk emocji związany ze skracaniem dystansu.

Milena L.

Komentarze (6)

elle@elle

6 lat temu

Filo masz swieta racje,facet jest nieskomplikowany,jest wzrokowcem i mysli ciagle o sexie jesli akurat nie jest glodny,albo o sporcie:)))

pati25

9 lat temu

Ciekawy artykuł.Dla kobiet podano rady i jakie sztuczki może wykorzystać aby uwieść mężczyyznę.Ale dlaczego nie podano rad dla facetów? Bo to mężczyzna powinien uwieść kobietę

drobina

9 lat temu

Dlaczego to akurat my kobiety mamy się starać i „tańczyć” wokół mężczyzny? Jeśli trzeba użyć wielu sztuczek, żeby mężczyzna łaskawie okazał nam zainteresowanie, to z takim facetem trzeba po prostu dać sobie spokój. 😉

filodendron

9 lat temu

Summer ,też odniosłam takie wrażenie. Facet jest tu przedstawiony tak przedmiotowo jakby nie miał rozumu. Nie chciałabym ,żeby ktoś tak pisał o kobietach.A swoją drogą nigdy nie spotkałam faceta, nad którym trzeba się tak napracować, żeby go uwieść. Raczej oni szybko przejmują inicjatywę. A ten z artykułu to chyba jakiś z dużymi problemami ,albo mu sie ta kobieta nie podoba.

summer

9 lat temu

Czytając ten artykuł można by pomyśleć, że facet to osobnik wielce prymitywny, nie posiadający rozumu i kierujący się w życiu jedynie pierwotnym instynktem. Aż dziw bierze, że istota tak inteligentna, jak kobieta, zabiega o jego zainteresowanie! Pewnie chodzi o pomoc w ciężkich pracach fizycznych i podtrzymanie gatunku….;)

Zostaw komentarz