Kultura Styl życia

Romanse idealne na jesienne wieczory

romanse

Romanse to powieści, które rozpalają kobiecą wyobraźnię w długie, jesienne wieczory, gdy za oknem szybko zapada zmrok. Czytając je, można choć na chwilę przenieść się do innego, kolorowego świata i żyć historią głównych bohaterów. Przedstawiamy romanse idealne na jesienne wieczory.

Prosto z Paryża – Dani Collins

Angelique Sauveterre jest uznaną projektantką mody. Jej ubrania cieszą się dobrą renomą wśród paryskich elit. Kobieta ubiera najbogatsze kobiety z całego świata. Klientką Angelique zostaje siostra Kasima ibn Noura. Kobieta chce jej sprezentować suknię ślubną i tym samym spłacić dług wdzięczności wobec jej narzeczonego. Kasim podejrzewa jednak, że Angelique jest kochanką jego przyszłego szwagra. Nie chce, aby projektantka miała czym szantażować narzeczonego siostry. W związku z tym postanawia zapłacić Angelique za przygotowane kreacje.  Kasim szybko orientuje się jednak w sytuacji, jest zafascynowany urodą projektantki do tego stopnia, iż zaprasza ją na kolację. To właśnie to romantyczne wyjście staje się początkiem wielkiego romansu.

Od wesela do wesela – Karen Booth

Kendall i Sawyer po raz pierwszy zobaczyli się na ślubie wspólnych przyjaciół. Weselna zabawa okazała się na tyle udana, iż po jej zakończeniu spędzili razem upojną noc. Po erotycznych uniesieniach wymienili się numerami telefonów. Niestety, Sawyer zawiódł Kendall i nigdy do niej nie zadzwonił. Ona z kolei nie chciała mu się narzucać, przejmując inicjatywę. Pomimo wielkiego zauroczenia nigdy sama  nie podjęła próby kontaktu z Sawyerem.  Kendall podejmuje pracę w agencji odpowiedzialnej za PR. Pewnego dnia do jej drzwi  puka nowy klient, który pilnie potrzebuje fachowca do obsługi niezwykle ważnego projektu.  Jego realizacja przypada w udziale Kendall, która ukrywa przed szefową, że miała okazję wcześniej poznać klienta od najbardziej intymnej strony.  Kobieta bardzo chciałaby spędzić kolejne upojne noce z Sawyerem, niestety, wdawanie się w romanse z klientem jest w jej firmie surowo karane.

Komentarze

Zostaw komentarz