Kultura Styl życia

Pucked – Helena Hunting

pucked helena hunting

Lato to idealny czas na sięgnięcie po dobrą powieść erotyczną, która rozpali zmysły i pozwoli oderwać się od codzienności. Powieść Heleny Hunting pt. Pucked wydaje się idealną pozycją dla kobiet szukających książki, która zapewni im rozrywkę. Dlaczego warto sięgnąć po tę powieść?

 

Negatywny obraz hokeisty kontra rzeczywistość

Violet Hall ma dość stereotypowy obraz typowego hokeisty. W związku z tym, iż jej przyrodni brat nie potrafi okiełznać swojego popędu i podryw wszedł mu w krew, traktuje ona mężczyzn uprawiających tę dyscyplinę sportu jako płaskich babiarzy. Violet zarzuca hokeistom brak inteligencji i kultury osobistej.

Pucked – historia namiętnego romansu

Podejście młodej kobiety zmienia się jednak, gdy pewnego dnia poznaję Alexa Watersa, który uchodzi za największe ciacho wśród hokeistów.  Mężczyzna jest nieziemsko przystojny i cieszy się opinią bawidamka.  Początkowo Violet chce z nim tylko uprawiać nieziemski seks. Ma bowiem dość korzystania z usług pana wibratora. Tymczasem Alex pozytywnie zaskakuje główną bohaterkę. Dzieje się to za sprawą jego inteligencji i ogłady towarzyskiej.

Po wspólnej, namiętnej nocy Alex nie zamierza zrywać kontaktu z Violet. Kobiecie też nie zależy na ukróceniu tej znajomości. Choć dręczą ją wątpliwości, poddaje się erotycznej grze, którą prowadzi hokeista. Czy przygoda, która rozpoczęła się od namiętnego seksu, ma szansę przerodzić się w coś więcej?

Kobiety też lubią seks

Pucked to powieść, która zaczyna się intrygująco i zwiastuje ciąg dalszy. Violet uwielbia seks i gdy nie ma go z kim uprawiać, korzysta z usług wibratora. Gdy na jej drodze pojawia się Alex, kobieta przeobraża się w kotkę, która pragnie oddawać się kreatywnym, erotycznym igraszkom.  Violet ma głowę pełną pomysłów i naprawdę lubi seks. Chętnie wsłuchuje się w swoje ciało i jego potrzeby.

Helena Hunting w powieści Pucked zdecydowała się skorzystać z narracji pierwszoosobowej w wykonaniu dwóch osób – Violet i Alexa. Choć hokeista uchodzi za niezwykle przystojnego mężczyznę, hojnie obdarzonego przez naturę to w gruncie rzeczy jest empatyczny i nieśmiały. Chyba każda kobieta chciałaby spotkać takiego faceta na swojej drodze. Alexa po prostu nie da się polubić. W swojej narracji jest dużo bardziej romantyczny od Violet, która swoje miejsca intymne nazywa bobrem i często o nich rozmyśla na kartach powieści.

Powieść erotyczna pełna inspiracji

Pucked to powieść, która przypadnie do gustu kobietom poszukującym w literaturze odskoczni od rzeczywistości i dobrej rozrywki. Naukowcy wykazali, iż czytanie powieści erotycznych wpływa dodatnio na  libido kobiet i zachęca je do seksu. Warto więc potraktować Pucked jako źródło inspiracji.

Komentarze

Zostaw komentarz