Pszczela Dolinka mydła naturalne

Każda z nas lubi otaczać się pięknymi drobiazgami. Pszczela Dolinka ma w swojej ofercie wiele wspaniałych mydeł naturalnych, które cieszą oko, roztaczając wokół siebie wiosenny aromat.  To małe dzieła sztuki, które stanowią ozdobę łazienki. Nasze redakcyjne koleżanki miały okazję przetestować kilka pięknie pachnących kostek. Co dziś mogą powiedzieć na ich temat?

Mydełka naturalne, które delikatnie się mydlą

Pszczela Dolinka oferuje mydła naturalne całkowicie inne od tych, które znamy z drogerii. Po pierwsze, nie mydlą się aż tak intensywnie jak kostki popularnych marek. Mimo to doskonale usuwają zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Po użyciu naturalnego mydła z Pszczelej Dolinki skóra jest wolna od brudu i nieprzyjemnych zapachów. Aromatyczne, ziołowe kostki skutecznie usuwają charakterystyczną woń, jaka osadza się na dłoniach podczas głaskania psa czy krojenia żółtego sera.

Kostki, które nie tylko oczyszczają, ale też nawilżają skórę

Kolejnym atutem mydeł naturalnych z Pszczelej Dolinki jest ich nawilżające działanie. Jeśli unikasz kostek, bo te wysuszają skórę, tutaj czeka cię naprawdę miła niespodzianka. Byłyśmy zaskoczone, że regularne mycie dłoni mydłem nie doprowadziło do ich suchości i szorstkości. Wręcz przeciwnie, skóra praktycznie w ogóle nie była ściągnięta i nie domagała się natychmiastowego użycia kremu do rąk.   To zasługa olejów roślinnych wykorzystywanych w procesie produkcji mydeł z Pszczelej Dolinki. Pomimo ich obecności dłonie nie są tłuste, na próżno szukać na nich lepkiej powłoczki.

Pszczela Dolinka to mydła ręcznie robione przypominające dzieła sztuki

Na uwagę zasługuje także wydajność. Choć mydełka z Pszczelej Dolinki są stosunkowo miękkie, zużywają się dużo wolniej od tradycyjnych kostek. Na dodatek  każde mydełko zachwyca swoich wyglądem i zapachem. Aż żal było myć dłonie tymi małymi dziełami sztuki. Chciało się je wręcz ustawić w mydelniczce i cieszyć nimi oczy oraz zmysł powonienia. W każdej kostce znajdziemy zatopione zioła i kwiaty, które układają się w piękne kompozycje. Na dodatek wszystkie mydełka z Pszczelej Dolinki pięknie pachną.  Woń każdej kostki jest bardzo naturalna, dzięki czemu możemy odbyć jesienią podróż sentymentalną do tegorocznej wiosny.

Kwiatowo-ziołowe mydła od Pszczelej Dolinki

Miałyśmy okazję przetestować 5 różnych mydełek od Pszczelej Dolinki:

  • Mydło ręcznie robione Jaśmin – zawiera zatopione płatki jaśminu, które roztaczają przyjemny, lekko słodki, kwiatowy aromat. Woń jest wiernie odzwierciedlona i długo utrzymuje się na skórze rąk.

mydlo ręcznie robione jaśmin

  • Mydło ręcznie robione Mięta – zawiera zatopione, suszone liście mięty. Mydełko ma świeży, orzeźwiający zapach, który jest dużo mniej wyczuwalny na skórze aniżeli woń jaśminu z poprzedniego mydełka.

mydło ręcznie robione mięta

  • Mydło ręcznie robione Żywokost, krwawnik, mniszek – zawiera suszone zioła, która roztaczają świeży zapach przypominający łąkę skąpaną przez polne kwiaty. Jest on także subtelniejszy od woni jaśminu.

mydło ręcznie robione żywokost i mniszek

  • Mydło ręcznie robione Nagietek i konwalia – zawiera suszone kwiaty nagietka i konwalii, które zostały rozłożone w przemyślany sposób. Ta piękna kompozycja cieszy oko. Na dodatek mydełko przepięknie pachnie majem i kwitnącą wówczas konwalią, która skutecznie przyćmiewa woń nagietka.

mydło ręcznie robione nagietek i konwalia

  • Mydło ręcznie robione Lawenda – zawiera suszone kwiaty lawendy. Przepięknie pachnie, jest to woń, która przynosi ukojenie po dniu pełnym wrażeń. Uspokaja i relaksuje, na dodatek wykazuje działanie przeciwbakteryjne i antywirusowe, dlatego sprawdzi się w przypadku walki z pryszczami na ciele.

mydło ręcznie robione lawenda

Każde mydełko zostało starannie opisane. Na etykietce dołączonej do kostki przeczytamy, jakie składniki wykorzystano przy jej produkcji. Na dodatek dowiemy się, jakie specyficzne działania wykazują zioła dodane do mydełka.

Mydełka Pszczelej Dolinki można kupić w sklepie internetowym http://www.pszczeladolinka.pl/sklep-zdrowe-kosmetyki-naturalne-swiece-z-wosku-pszczelego.html