męskie strefy erogenne

Czy wiesz, że 20% kobiecego ciała pokrywają strefy erogenne? Na dodatek nasza skóra jest o 20% cieńsza od męskiej. Efekt? Mężczyźni czerpią mniejszą przyjemność z seksu od pań. Na dodatek wielu z nich odnosi mylne przekonanie, że orgazm można osiągnąć jedynie poprzez stymulację narządów płciowych.  Przedstawiamy męskie strefy erogenne.

Męski członek

To najbardziej oczywista męska strefa erogenna, która jednocześnie najmocniej reaguje na bodźce.  Częścią szczególnie wrażliwą na stymulację jest żołądź penisa, bardziej obrazowo mówiąc, chodzi o jego główkę, z której podczas orgazmu uwalniana jest sperma.  Warto jednak podkreślić, że męski penis ma i tak o połowę mniej zakończeń nerwowych od kobiecej łechtaczki.

Moszna

Mężczyźni cenią sobie stymulację moszny. Jednak wiele kobiet nie wie, jak się do tego zabrać.  Mosznę należy masować delikatnie, najlepiej robić to tak, jak same lubimy dotykać swoją łechtaczkę lub piersi.  Takie porównanie powinno pomóc wam określić intensywność pieszczot. Zbyt mocny dotyk może go zwyczajnie zaboleć.

Jądra

Są narządem parzystym, to w nich produkowane są plemniki. Warto pamiętać o tym, że męskie jądra należy chronić przed przegrzaniem. Można je całować i chuchać na nie chłodnym powietrzem, np. po wzięciu kostki lodu w usta, można też masować je z wyczuciem, delikatnie, podobnie jak mosznę.

Prostata

Prostata znajduje się między podstawą członka a odbytem. Nic dziwnego, że wiele kobiet nie lubi pieścić tej części męskiego ciała. Na dodatek sami faceci nie przepadają za tego rodzaju pieszczotami. Boją się bowiem, że zostaną uznani za gejów.  Tymczasem prostata jest bogato unerwiona i stanowi jedno z najsilniejszych męskich miejsc erogennych.

Sutki

Męskie sutki także są bardzo wrażliwe na pieszczoty. Najlepiej jeśli będziesz je delikatnie całowała i lizała. To powinno przynieść największą satysfakcję twojemu mężczyźnie. Panowie niechętnie się do tego przyznają, ale naprawdę lubią pieszczoty sutków.

Oś wzdłuż pleców

Jest bardzo mocno unerwiona, w końcu przebiega tam rdzeń kręgowy, dzięki któremu możemy się swobodnie poruszać. Możesz tę przestrzeń całować do woli i zakreślać na niej kółka językiem. To powinno być szalenie przyjemne dla twojego partnera.