Libido

Przywróć namiętność poprzez taniec

przywroc-namietnosc-poprzez-taniec

Kochasz swojego partnera i w życiu nie pomyślałabyś o tym, żeby zamienić go na kogoś innego. Jesteś mu całkowicie oddana jednak ubolewasz, że w waszym łóżku wieje chłodem.

Oboje coraz częściej odczuwacie znudzenie i przemęczenie. Zamiast cieszyć się wspólnie spędzonymi wieczorami, po kilku minutach wspólnego leżenia w łóżku… najzwyczajniej zasypiacie. I tak mija wam dzień za dniem i miesiąc za miesiącem. Czy można to zmienić?

Nadal jesteś piękna

Uważasz się nadal za atrakcyjną i zadbaną kobietę. Jednak coraz częściej nie masz zwyczajnie siły. Wolisz spędzić popołudnie przy kawie, ciasteczkach i ulubionych serialach. Twoja druga połowa podobnie. Nadszedł czas aby to zmienić!

Tak blisko i daleko zarazem

Choć mieszkacie pod jednym dachem masz wrażenie, że dzieli Was ogromna przepaść. W pewnym sensie tylko się mijacie w prozie dnia codziennego. Z jednej strony jest ci z tego powodu przykro, z drugiej – poniekąd przywykłaś do takiego stanu rzeczy. Nagłe i intensywne próby odświeżania łączącej was więzi mogą zakończyć się klęską jeśli nie będą przebiegać w sposób subtelny, spokojny i… zmysłowy. Wyobraź sobie, że dopiero się poznajecie, że cała wasza znajomość dopiero się rozpoczyna. W ten sposób, krok po kroku odzyskacie utraconą bliskość.

Przywróć namiętność poprzez taniec

Aby zbliżyć się do siebie nie tylko w sensie duchowym, lecz także i fizycznym warto odkryć uroki tańca. Przede wszystkim znów zaczniecie spędzać wspólnie czas. Oswoicie się ze soja obecnością i spojrzycie na siebie bardziej przychylnym okiem. Na początku wcale nie musicie wybierać się na zajęcia do szkoły tańca. Jeśli za młodu często wybieraliście się na różnego rodzaju zabawy, może warto powrócić do tego zwyczaju? W każdym większym mieście przynajmniej raz w tygodniu organizowane są dansingi nie tylko dla młodych, lecz także i dla dojrzałych par.

Natalia Herzog

Kochasz swojego partnera i w życiu nie pomyślałabyś o tym, żeby zamienić go na kogoś innego. Jesteś mu całkowicie oddana jednak ubolewasz, że w waszym łóżku wieje chłodem.

Latynoamerykański ogień

Co jednak w sytuacji kiedy Twój partner nie potrafi zbyt dobrze tańczyć? Spróbuj go namówić właśnie na kurs tańca. Wszystko zależy od waszych umiejętności – jeśli kiedyś już trochę tańczyliście, wybierzcie intensywny kurs tańców latynoamerykańskich. Ognista rumba czy też tango z pewnością rozpalą wasze zmysły. Nie tylko na parkiecie!

Zastanawiasz się jak przenieść tą młodzieńczą radość i powiew świeżości do waszej sypialni? Może zafunduj mężowi namiętny pokaz tańca w wersji „sam na sam”? Nie namawiamy cię do striptizu, ale to pełnego kobiecości i seksapilu tańca, który przygotujesz z myślą o twojej ukochanej połówce.

Niespodzianka dla mężczyzny

W tajemnicy przed partnerem zapisz się na zajęcia np. z tańca brzucha czy też burleski. Na tego typu zajęciach nauczyć się pięknie eksponować własne ciało, okryjesz na nowo swoje możliwości, poczujesz się pewnie i zmysłowo oraz pozbędziesz się kompleksów. Tego typu taniec jest również świetnym treningiem, który pozwoli na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów.

W dniu „niespodzianki” zadbaj o to, aby ukochany wieczorem był wypoczęty. Wybierz najlepiej weekend. Zapal w sypialni kilka świec, kadzidełka oraz włącz cicho nastrojową muzykę. Partnera zaś posadź na łóżku aby mógł cię podziwiać. Ty zaś tańcz, tańcz, tańcz… Nie martw się, bo o resztę z pewnością zadba mąż.

Natalia Herzog

Komentarze (3)

pati25

5 lat temu

Świetny pomysł z taką taneczną „niespodzianką”.Na pewno każdy mężczyzna byłby zadowolony,gdyby jego partnerka zataczyła tylko dla niego

filodendron

5 lat temu

Osobiście lubie taniec – ale nie z partnerem ,który nie umie tańczyć lub za dobrze tańczy – to jest dla mnie denerwujące. Lubię tańczyć sama w rytm ulubionej muzyki,choc nie zdarza sie to zbyt często,a szkoda,czas troche przypomniec sobie o tańcu. 🙂

Zostaw komentarz