przywroc-namietnosc-poprzez-taniec

Kochasz swojego partnera i w życiu nie pomyślałabyś o tym, żeby zamienić go na kogoś innego. Jesteś mu całkowicie oddana jednak ubolewasz, że w waszym łóżku wieje chłodem.

Oboje coraz częściej odczuwacie znudzenie i przemęczenie. Zamiast cieszyć się wspólnie spędzonymi wieczorami, po kilku minutach wspólnego leżenia w łóżku… najzwyczajniej zasypiacie. I tak mija wam dzień za dniem i miesiąc za miesiącem. Czy można to zmienić?

Nadal jesteś piękna

Uważasz się nadal za atrakcyjną i zadbaną kobietę. Jednak coraz częściej nie masz zwyczajnie siły. Wolisz spędzić popołudnie przy kawie, ciasteczkach i ulubionych serialach. Twoja druga połowa podobnie. Nadszedł czas aby to zmienić!

Tak blisko i daleko zarazem

Choć mieszkacie pod jednym dachem masz wrażenie, że dzieli Was ogromna przepaść. W pewnym sensie tylko się mijacie w prozie dnia codziennego. Z jednej strony jest ci z tego powodu przykro, z drugiej – poniekąd przywykłaś do takiego stanu rzeczy. Nagłe i intensywne próby odświeżania łączącej was więzi mogą zakończyć się klęską jeśli nie będą przebiegać w sposób subtelny, spokojny i… zmysłowy. Wyobraź sobie, że dopiero się poznajecie, że cała wasza znajomość dopiero się rozpoczyna. W ten sposób, krok po kroku odzyskacie utraconą bliskość.

Przywróć namiętność poprzez taniec

Aby zbliżyć się do siebie nie tylko w sensie duchowym, lecz także i fizycznym warto odkryć uroki tańca. Przede wszystkim znów zaczniecie spędzać wspólnie czas. Oswoicie się ze soja obecnością i spojrzycie na siebie bardziej przychylnym okiem. Na początku wcale nie musicie wybierać się na zajęcia do szkoły tańca. Jeśli za młodu często wybieraliście się na różnego rodzaju zabawy, może warto powrócić do tego zwyczaju? W każdym większym mieście przynajmniej raz w tygodniu organizowane są dansingi nie tylko dla młodych, lecz także i dla dojrzałych par.

Natalia Herzog