profilaktyka-na-portalu-menopauza-pl

W myśl zasady, że lepiej zapobiegać niż leczyć, postanowiliśmy wyodrębnić z zakładki Zdrowie nowy dział poświęcony wyłącznie profilaktyce prozdrowotnej.

O misji portalu pisaliśmy nieraz. Naszym podstawowym celem jest nie tylko edukowanie pań i panów w okresie przekwitania, ale także przygotowanie młodszych osób do spokojnego przejścia przez czas, który wcale nie musi być zjawiskiem gwałtownym – jak bywa postrzegany. To dlatego niemal w każdym artykule hasłem przewodnim jest PROFILAKTYKA.

W nowej zakładce każda z osób nas odwiedzających będzie mogła dowiedzieć się jak dane badanie wygląda oraz kiedy należy je wykonać – jakie sygnały, wysyłane przez nasz organizm, powinny nas skłonić by sprawdzić swoje zdrowie. Podajemy normy i przedstawiamy krok po kroku jak dane badanie się odbywa.Dzięki nam nic nie powinno Was zaskoczyć.

Ponadto chcemy Was informować kiedy i gdzie w najbliższej okolicy odbywają się darmowe akcje prozdrowotne, w jakich imprezach warto wziąć udział, by wspomóc innych. Nawiązując współpracę ze stowarzyszeniami, fundacjami oraz samorządami lokalnymi chcemy Was informować o akcjach zarówno ogólnopolskich, jak i tych, odbywających się w obrębie danego miasta lub województwa.

A. Złotkowska