Seks

Powody, dla których mężczyźni wolą seks ze starszymi kobietami

Powody, dla których mężczyźni wolą seks ze starszymi kobietami

Starsze o kilka lat kobiety często są atrakcyjne dla młodszych mężczyzn. Oni wręcz preferują seks z taką partnerką od erotycznych igraszek z rówieśniczką. Przedstawiamy powody, dla których mężczyźni wolą seks ze starszymi kobietami.

Pewność siebie i zdecydowanie

Kobieta, która jest o kilka lat starsza od mężczyzny, z reguły doskonale wie, czego chce. Nie robi sobie z niego żartów, nie zwodzi go, raz namawiając na seks, a po chwili się rozmyślając. Takie panie są także bardzo pewne siebie, znają swoje mocne strony, w pełni akceptują swoje ciało i nie mają żadnych kompleksów, dlatego lubią kochać się przy włączonym świetle. Ponadto ona nigdy nie obraża się o to, że mężczyzna, którego pragnie, dotyka ją i próbuje rozebrać. Gdy ma okres, to zwyczajnie powie mu, że nie teraz, ale nie strzeli focha, że on chce ją tylko wykorzystać i jest zbokiem. On nie musi się bać jej dotykać i dążyć do seksu. Ona nie uważa, że jeśli on ma ochotę na seks, to pewnie jej nie kocha. Dużo lepiej umie się rozeznać w tym, czy sposób, w jaki ją traktuje, jest pełny miłości, czy tylko chodzi mu o jedno. Gdy wyczuwa, że mu zależy, to nie ma do niego pretensji o dążenie do seksu, bo to dla niej naturalny wyraz uczucia.  Takiej wiedzy nabywa się z wiekiem, jako nastolatka pewnie tak nie myślała.

Doskonale wiedzą, co chcą robić w łóżku

To nie jest partnerka, która sama nie wie, co sprawia jej przyjemność, ale oczekuje, że ty odgadniesz jej erotyczne pragnienia. Starsze o kilka lat kobiety mają określone preferencje, np. lubią się dużo całować albo kochają pieszczoty piersi. Są w stanie dokładnie opowiedzieć, jak ma przebiegać dana pieszczota, aby była najbardziej satysfakcjonująca.

Nie szantażują brakiem seksu

Młodsze kobiety często manipulują mężczyzn seksem. Zgadzają się na niego, gdy mają wyraźny interes i odmawiają go, gdy facet nie spełnia każdej z zachcianek. Dla nich seks to jedyna karta przetargowa, jaką posiadają.

Lubią być nauczycielką

Starsze o kilka lat kobiety dobrze odnajdują się w łóżku z młodszym partnerem, ponieważ mogą naprowadzić go na właściwe tory. Taki mężczyzna jest chętny do przyswajania wiedzy i testowania nowości. Nie chodzi tu o żadne wyuzdane fantazje erotyczne, ale on chętnie sprawdzi, jak to jest kochać się od tyłu.

Nie rzucają fochów

Starsze o kilka lat kobiety nie rzucają focha, bo seks był za krótki, mężczyzna coś zrobił nie po ich myśli. One nie są tak krytyczne dla swoich kochanków, potrafią spojrzeć na daną sytuację z dużą wyrozumiałością.

Nie boją się wyjawić swoich pragnień

Kobiety, zwłaszcza młode, często nie mają żadnych pragnień erotycznych, a jeśli nawet w ich głowie kiełkuje jakaś fantazja, to zwyczajnie się jej wstydzą. Starsza o kilka lat kobieta powie wprost, że nie kusi jej ostry seks z wiązaniem i wsadzaniem kulek analnych do odbytu, tylko czuły, pełny pocałunków i delikatnych pieszczot piersi, które są bardzo wrażliwe na dotyk. Mogłoby się wydawać, że postawienie facetowi jasnych oczekiwań, tylko go zniechęci do erotycznych igraszek, przecież oni tak kochają eksperymenty. Tymczasem oni naprawdę potrafią docenić kobietę, która kieruje się w życiu własnymi, ściśle zdefiniowanymi zasadami. Oni dzięki temu wiedzą, co ona lubi, czego nie znosi i jest im dużo łatwiej zaspokoić partnerkę.

Zadbane ciało

Starsze o kilka lat kobiety często mają dużo bardziej zadbane ciało od rówieśniczek. One po prostu wiedzą, co robić, aby wyglądać dobrze. Nie zapuszczają się, opychając fast foodami,  piją czystą wodę i ćwiczą, dzięki czemu mogą pochwalić się jędrną skórą.

Mają seksowną bieliznę

Starsze o kilka lat kobiety doskonale zdają sobie sprawę, że mężczyźni to wzrokowcy. Im to naprawdę nie przeszkadza, gdyż są pewne swojej wartości. Lubią im sprawić miłą niespodziankę, zakładając seksowną bieliznę. Niestraszne im prześwitujące koronki, gorsety i pończochy. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że one naprawdę kochają te erotyczne przebieranki i samo komponowanie stroju na wieczór sprawia im frajdę, co da się wyczuć.

Dodaj komentarz