Miłość i związki

Portal randkowy dla puszystych – internetowe randki dla każdego

Portal randkowy dla puszystych

Depositphotos, fotografia dostarczona przez partnera

W ostatnim czasie coraz więcej osób korzysta z internetowych portali randkowych. Są już nawet pierwsze badania i eksperymenty, mówiące o tym ile osób stworzyło związki właśnie dzięki nim. Portale dają prawie 100% gwarancję, na to, że znajdziesz kogoś w Twoim typie. W końcu zrzeszają one miliony różnych osób z całego świata. Dlatego też bez znaczenia czy jesteś szczupły czy puszysty, niski czy wysoki na pewno uda Ci się znaleźć tam kogoś, w kogo typie będziesz.

Portale randkowe – wybieraj spośród milionów różnych osób z całego świata.

Aby ułatwić dobranie się w pary powstają specjalne rodzaje portali, dla wąskich grup odbiorców takie jak na przykład portal randkowy dla puszystych. Dlatego jeśli jesteś puszysty lub szukasz osoby o takiej budowie koniecznie tam zajrzyj.

Na tego typu serwisach będziesz mieć możliwość poznawać osoby z Twojej okolicy, a nawet z całego świata. Możesz pozostać anonimowy jeśli chcesz lub od razu stworzyć jawny profil. Dlatego właśnie profile randkowe cieszą się dużą popularnością. Wszystko zależy tam od Ciebie masz wiele opcji i możliwości, a przede wszystkim poznajesz osoby, dopasowane idealnie do Twoich oczekiwań.

Portal randkowy dla puszystych lepiej stworzyć anonimowy czy jawny profil?

Jak możesz się domyślać nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od tego czym zajmujesz się na codzień, czy Twoja praca pozwala na jawność w sieci i czy chcesz robić rzeczy moralnie zakazane. Masz dwie opcje albo stworzysz jawny profil, albo anonimowy.

Profil jawny

Profil jawny będzie najlepszą opcją jeśli szukasz długotrwałej znajomości i zależy Ci na poważnej relacji. Na takim profilu będzie widniało Twoje imię, wiek, miejscowość oraz Twoje zdjęcia. Warto dodać też, że profile jawne cieszą się większą popularnością wśród użytkowników i częściej zyskują zaufanie innych. Dlatego jeśli szukasz drugiej połówki w sieci rekomendujemy założyć właśnie ten rodzaj profilu.

Profil anonimowy

Jest to bardzo tajemniczy profil używany najczęściej przez osoby szukające przelotnej znajomości, bądź krótkiego romansu. Nie będzie wiadomo kim jesteś. Zamiast Twojego imienia na profilu znajduje się tylko Twój nick, możesz ustawić też swój wiek oraz ewentualnie miejscowość. Profile te wydają się podejrzane dla jawnych użytkowników, ale na pewno będą poszukiwane przez inne anonimowe osoby, które mają takie same oczekiwania, jak Ty. Rekomendujemy założyć taki rodzaj profilu, jeśli nie chcesz, aby ktoś ze znajomych czy rodziny rozpoznał Cię w sieci.

Najważniejsze informacje

W przypadku wszystkich portali randkowych, nieważne czy skierowane są one dla osób samotnych, puszystych czy innego wyznania, zawsze najważniejsze jest dobre podejście użytkownika. Wiara w to, że na takiej stronie poznasz osobę godną zaufania jest prawdopodobnie najważniejsza. Warto więc rozpocząć przygodę z randkowaniem online z dobrym nastawieniem, które w przyszłości z pewnością zaowocuje. Życzymy powodzenia!


Dodaj komentarz