pokaz-mi-swoja-torebke-a-powiem-ci-kim-jestes

Jest to rzecz, bez której większość z nas nie rusza się z domu. Trzymamy w niej wszystkie nasze skarby oraz najpotrzebniejsze rzeczy – lista jest bardzo długa, a słowo „najpotrzebniejsze” może być różnie interpretowane.

Ile torebek ma przeciętna kobieta?

Oto jest pytanie. Torebki kupujemy w zależności od funkcji jaką mają pełnić – od eleganckiej kopertówki do wielkiej torby, idealnej na zakupy. Dobrze jest mieć w szafie kilka uniwersalnym, zawsze modnych torebek, np. klasyczna, czarna torba do pracy.
Torebki oprócz swojej funkcjonalności, muszą spełniać jeszcze jedno, bardzo ważne dla wszystkich pań zadanie – dekoracyjne. Ładna, dobrze dobrana torebka to doskonałe uzupełnienie stroju (zwłaszcza na wielkim wyjściu).

Torebka torebce jest nierówna i tu głównym kryterium jest cena. Najtrwalsze i najpewniejsze są te skórzane – w parze z ceną idzie jakość wykonania i materiału. Skórzana torba w uniwersalnym kolorze – czerń, brąz, szarość to inwestycja na całe lata.

Możemy także ulec obecnym trendom i zakupić sobie modną, kolorową torebkę w kwiatki, wyraziste wzory lub neonowe kolory – warto jednak podejść do takiego zakupu z rozwagą, tak aby móc tą torebkę nosić w kolejnych sezonach.

Do torebek większość z nas ma słabość. Przy zakupie najważniejszym kryterium wyboru jest nasz gust. To, jakie torebki wybieramy – klasyczne, skromne czy strojne i rzucające się w oczy; w jakimś stopniu ukazuje naszą osobowość i ulubiony styl.

Rodzaje torebek

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak nazywają się poszczególne fasony torebek?
Orientacja w fasonach torebek to podstawa podczas poszukiwania swojej wymarzonej. Czas je poznać.

Zuzanna Górka