Seks

Pocałunki przybliżą ją do orgazmu

pocałunki przybliżą ją do orgazmu

Pocałunki – dla wielu mężczyzn znaczą niewiele. Ba, niektórzy traktują je wręcz jako punkt do odhaczenia, swego rodzaju pańszczyznę. Skoro kobieta je lubi, to wypada ją trochę pocałować podczas gry wstępnej, ale nie za długo, bo to nudne. Faceci lubią konkrety, tymczasem to właśnie pocałunki przybliżą ją do orgazmu.

Same pocałunki potrafią doprowadzić kobietę do orgazmu

Co do pocałunków, to tutaj stroną bardziej uprzywilejowaną są kobiety. Mają wrażliwszą skórę, nabłonek itp. Nic dziwnego, że co piąta z nas potrafi szczytować dzięki samym francuskim pocałunkom. Dla mężczyzn pocałunki nie są aż tak silnie orgazmogenne, dlatego wielu za nimi średnio przepada.

A ty całuj ją

Jak się okazuje, kobietę warto całować nie tylko w trakcie gry wstępnej. Należy pamiętać o tym, że ta forma pieszczot jest niezwykle podniecająca dla płci pięknej. Jeśli chcesz ją nastroić na erotyczne igraszki, zacznij ją całować już za dnia, gdy idziecie gdzieś razem. Namiętny pocałunek jest dla kobiet jak obietnica gorącej nocy.

Namiętne pocałunki w trakcie gry wstępnej

Ważne, abyś podczas gry wstępnej naprawdę długo ją całował w usta. Dla kobiet jest to szalenie podniecające. O tym, jak bardzo kręcą ją twoje pocałunki, przekonasz się, sprawdzając, jak staje się wilgotna tam na dole.

Pocałunki w różne części ciała

Kobiety lubią też pocałunki w różne części ciała. Nie ograniczaj się tylko do ust, pocałuj też ją w szyję, kark, dekolt, piersi, brzuch czy wewnętrzną stronę ud. Nawet nie wiesz, jak to działa na kobiecą wyobraźnię i jej zakończenia nerwowe. Od twoich pocałunków ona dosłownie oszaleje z przyjemności i spełnienia.

Całuj ją w trakcie seksu

Całuj ją nie tylko podczas gry wstępnej. Jeśli chcesz, aby osiągnęła orgazm dość szybko, całujcie się podczas penetracji. Możecie zabawiać się swoimi językami lub możesz całować ją w trakcie w różne części ciała. To naprawdę działa cuda i przybliża ją do mega orgazmu.

Warto przekonać się do pocałunków, bo choć mogą początkowo wydawać się znacznie mniej podniecające niż perspektywa stosunku, to jednak też przyczyniają się do stymulacji zakończeń nerwowych. Pocałunki są przyjemne nie tylko dla kobiet, ale też dla mężczyzn, przy czym w ich skali plasują się za stosunkiem, a wiele kobiet osiąga orgazm podczas samych pocałunków, nawet takich na środku ulicy czy we wnętrzu samochodu.

Dodaj komentarz