Nowa Ja Zabiegi estetyczne

Piękne usta jak Angelina

piekne-usta-jak-angelina

Zmieniające się w świecie mody i urody trendy, nie ominęły tak subtelnej części ciała jaką są usta. Kreowany przez media ideał, który reprezentuje między innymi wymieniona w tytule gwiazda Hollywood, są pełne i duże. Świadczą również o młodości i witalności naszego ciała.

Jednak nie wszystkie Panie mogą poszczycić się takim darem natury. I właśnie tym z pomocą przychodzą gabinety medycyny estetycznej, mające w ofercie zabiegi powiększania ust.
Należy również pamiętać, że kształt ust zmienia się, niestety na nasza nie korzyść, wraz z wiekiem. Po zmarszczkach pojawiających się w konturach oraz kształcie przypominającym grymas, można łatwo odczytać nasz wiek.

Gabinety medycyny estetycznej prześcigają się w innowacyjnych pomysłach, jak najmniej inwazyjnych, które miałyby poprawić kontur naszych ust.
Jeszcze parę lat temu zabieg polegał na wycięciu części górnej wargi i w celu poprawienia kolorytu oraz objętości, metodą chirurgiczną wprowadzenia do ust np. tkanki tłuszczowej bądź części skory.
Zabieg był bolesny a skorygowana część ciała była sztywna i mało naturalna. Na chwilę obecną najpopularniejszą metodą jest wstrzykiwanie w usta kwasu hialuronowego bądź kolagenu. Przy użyciu tego drugiego preparatu należy wcześniej zbadać, czy organizm nie będzie reagował alergicznie na jego obecność. Natomiast gdy używamy pierwszego wymienionego środka, jest on całkowicie naturalny i może być stosowany bez żadnych przeciwwskazań.
Zabieg powiększania ust jest wykonywany przy użyciu znieczulenia miejscowego. A okres jego trwania to zaledwie 30 minut. Jeżeli chodzi o dolegliwości po zabiegu, to można spodziewać się typowych reakcji organizmu, na podrażnienie skóry. Dochodzi do obrzęków, zaczerwienień, bólu czy wzmożonej wrażliwości.

Efekt zabiegu utrzymuje się od sześciu do dziewięciu miesięcy. Pamiętajmy również, że przy wyborze kliniki należy sprawdzić wszelkie dostępne recenzję, ponieważ usta są tak delikatna i widoczna częścią ciała, że ich nie prawidłowa korekta może przynieść okropne efekty.
Reasumując proponuję wszystkim Paniom, które chcą skorzystać z zabiegu chirurgicznego, aby przeanalizowały jak często zmieniają się trendy, jeżeli chodzi o usta.
W latach sześćdziesiątych za ideał uchodził kontur subtelny i jasny, w następnym dziesięcioleciu liczył się tylko i wyłącznie kształt a nie kolor. I tak z roku na rok, jak moda zmieniał się ideał ustnej części naszej twarzy. Właśnie dlatego, zanim zdecydujemy się na ingerencję chirurgiczną warto zastanowić się, czy może w przyszłym sezonie nasze usta już nie będą na topie.

Anna 14-stek

Komentarze (5)

pati25

12 lat temu

Zabieg powiększnia ust nie był i nie jest moim marzeniem.Moje usta mi się podobają i nie potrzebuję ich powiększać.

irysek7

12 lat temu

Aby uzyskać efekt pełnych ust nie trzeba od razu decydować się na zabieg. Wargi mogą wydawać się wydatniejsze dzięki prostym makijażowym sztuczkom.
Ja mam raczej pełne usta, ale czasem przychodzi ochota, aby jeszcze bardziej je uwydatnić i podkreślić. W tym celu nakładam na sam środek warg jasny perłowy cień do powiek, a następnie smaruję je błyszczykiem. Efekt jest znakomity!

picola

13 lat temu

Zastanawiam się nad poprawieniem kształtu moich ust, ale przyznam, że bardzo się boję takiego zabiegu, a szczególnie ewentualnych skutków ubocznych

cali

13 lat temu

Fajną metodą poprawienia kondycji naszych ust jest permanentny makijaż. Poprawia on głównie kolorystykę naszych ust, można też lekko skorygowac jakieś niedociągnięcia. Nigdy go nie stosowałam ale kilka moich koleżanek namawia mnie. Boję się tego, ponieważ mam skłonności do opryszczki a wiem, że po takim zabiegu może ona wystapić z całą siłą.

Zostaw komentarz