Seks

Ona ma ochotę na seks z tobą? To znaczy, że cię kocha

Ona ma ochotę na seks z tobą

Mężczyźni uchodzą za płeć, która najchętniej uprawiałaby seks codziennie. Kobietom z kolei przypisuje się oziębłość i mniejsze libido. Tyle stereotypy, przejdźmy do realiów, które lubią zaskakiwać. Ona ma ochotę na seks z tobą? To znaczy, że cię kocha.

Odmienne podejście kobiet i mężczyzn do seksu

Problem z mężczyznami jest taki, że na pewne sprawy patrzą wyłącznie ze swojej perspektywy. Oni, gdy mają ochotę na seks, to znaczy, że chcą jak najszybciej zaspokoić swoje pierwotne potrzeby. Panowie doskonale potrafią rozdzielić uczucie od erotycznych igraszek. Mogą iść do łóżka z kobietą, niekoniecznie specjalnie urodziwą, bo akurat muszą rozładować napięcie seksualne. W rezultacie, gdy widzą, że kobieta ciągle dąży do seksu, przypisują jej własne intencje. Uważają, że są traktowani przedmiotowo, a ona chce się tylko zabawić.

Jeśli facetowi zależy na partnerce i nie chodzi mu wyłącznie o seks, to będzie odczuwał niepokój za każdym razem, gdy ona bezceremonialnie będzie dążyła do seksu. Uzna bowiem, że ona zachowuje się jak typowy mężczyzna, któremu chodzi tylko o jedno. O dobry seks, który rozładuje erotyczne napięcie.

Kobieta nie lubi, gdy dotyka ją facet, którego nie kocha

Tymczasem z perspektywy kobiety wygląda to zupełnie inaczej. Panie nie lubią, gdy dotyka je mężczyzna, który jest im obojętny. Nawet muśnięcie w rękę, przytulanie itp. odbierają jako niekomfortowe, ich ciało sztywnieje i chcą jak najszybciej zbudować bezpieczny dystans.

Kobiety są dużo bardziej zachowawcze przy nawiązywaniu relacji z płcią przeciwną. Gdy coś im nie pasuje w facecie, nie kochają go, nie chcą go wpuszczać do swojej strefy intymnej. Analogicznie mężczyzna, któremu pozwalają się dotykać, z pewnością nie jest nikim przypadkowym.

Zakochana kobieta ma duży apetyt na seks

Mówi się, że kobieta ma dużo rzadziej ochotę na seks niż mężczyzna. Tak się dzieje w relacjach, w których brakuje miłości i pociągu fizycznego, czyli w związkach z rozsądku. On był dobry, starał się, ma świetny charakter, więc go wybrałam na swojego męża czy partnera. Ale teraz okropnie się męczę, gdy mnie dotyka, dlatego unikam zbliżeń, wymawiając się mniejszym libido, zmęczeniem itp.

Jeśli kobieta przy wyborze faceta kieruje się sercem, nie ma problemu z seksem. Ba, przy wszystkich pozostałych facetach mogła mieć niskie libido, ale nagle pojawia się mężczyzna idealny, przy którym jej uśpiony erotyzm eksploduje. Ona ma ochotę iść z nim do łóżka, kochać się i nie chodzi jej o orgazm. Ona po prostu kocha go, więc łaknie z nim fizycznej bliskości, jego dotyku, pocałunków i pieszczot.

Ona inicjuje seks, bo cię kocha i nie ma wobec ciebie kosmicznych wymagań

Gdy kobieta się zakocha, to wówczas inicjuje seks, choć nigdy wcześniej tego nie robiła. Mężczyzna nie musi się niczego bać. Nawet jeśli ona naciska na seks, to dlatego że go kocha i łaknie jego dotyku. Nie ma się co przejmować efektem finalnym, ważne jest, aby facet jej nie odrzucił i przynajmniej solidnie wycałował oraz wyprzytulał.

Ona jest otwarta, bo jej na tobie zależy

Zakochane kobiety są skłonne do większej otwartości. Pozwalają sobie na niegrzeczne wiadomości. Proponują w nich w subtelny sposób seks. Chętnie też wysyłają zdjęcia, które nie są nagie, ale bardzo sugestywne, licząc, że mężczyzna zechce spędzić wspólną noc.  Gdy pojawia się Pan Właściwy, ona chce eksperymentować z bielizną, strojem, aby sprawić mu przyjemność. Poza tym uważa to za świetną zabawę, z której satysfakcję czerpią obie strony. Ona może się nakręcić na seks już na etapie kompletowania zmysłowego stroju, on jest wzrokowcem i takie widoki też go cieszą.

Ona chce seksu z tobą i tylko z tobą

Jeśli kobieta wysyła ci jawne seksualne sygnały, ale chce, abyś był dla niej czuły i delikatny, a po wszystkim lubi się przytulić do ciebie, to znaczy, że zwyczajnie cię kocha jak wariatka. To najlepszy dowód na to, jak wiele dla niej znaczysz. Nie ma to nic wspólnego z chęcią wykorzystania faceta. Uwierz, chętnych do wykorzystania jest całe mnóstwo. Ona nie musi się tak starać o ciebie, ale chce, bo jesteś dla niej kimś absolutnie wyjątkowym. Kocha cię i chce bliskości fizycznej. Kobiety też jej potrzebują, gdy pojawia się miłość.  To dlatego większość nie chce iść do łóżka na pierwszej, drugiej ani trzeciej randce.

Kobiety, które inicjują seks z ukochanym facetem, są dobrymi żonami

To, że ona pragnie seksu z tobą, nie znaczy, że nie będzie porządną, wierną żoną i dobrą matką. To przecież wzajemnie się nie wyklucza. Kobiety, które idą do łóżka tylko z mężczyzną, którego kochają, mają romantyczną naturę, są najlepszymi żonami. Nie kręcą ich bowiem skoki w bok. Potrafią pielęgnować uczucie, które połączyło je z mężem.

Nie wzbraniaj się, gdy ona po raz kolejny zacznie dążyć do seksu. Pamiętaj, że fakt, iż proponuje jakieś niecodzienne miejsce, wysyła ci zdjęcie jakiegoś seksownego stroju, nie jest niczym złym. Ona chce, aby było ekscytująco i przyjemnie. Zawsze możesz zaproponować alternatywne rozwiązanie i też będzie w porządku.

Dodaj komentarz