Seks

10 rzeczy związanych z seksem, które świadczą o tym, że cię kocha

10 rzeczy związanych z seksem, które świadczą o tym, że cię kocha

Kobiety dość często poprzez zachowania związane z seksem wyrażają swoje uczucia. Mogłoby się wydawać, że dla niej seks to dobra zabawa bez zobowiązań. Nieprawda. Przedstawiamy 9 rzeczy związanych z seksem, które świadczą o tym, że cię kocha.

Wysyła ci kuszące zdjęcia

Kobiety generalnie nie lubią wysyłać kuszących zdjęć, ale gdy się zakochają naprawdę mocno i ufają facetowi, to pozwalają sobie na zmysłowe fotografie. Nie oczekujcie nagich fotek, bo żadna kobieta, która jest inteligentna, nie wyśle wam takowych. To zbyt ryzykowne, nigdy nie wiadomo, czy akurat nie wpadną w łapy operatora czy pracownika Facebooka. Ale coś kusząco wyglądającego – dlaczego nie?

Czasem pozwala ci wybrać strój na wieczór

Kobieta, która kocha, będzie chciała, abyś był zadowolony. Zależy jej na tym, aby prezentować się dla ciebie atrakcyjnie. Dlatego też pozwoli ci wybrać czasem komplet bielizny lub strój na wieczór. Będzie brała pod uwagę twoje preferencje, ponieważ będzie jej na tobie zależało. Jeśli chodzi o seks bez zobowiązań, to kobieta ma gdzieś, co lubi facet, liczy się to, żeby jej było komfortowo i przyjemnie.

Lubi się przytulać po seksie

Kobiety uprawiające seks bez zobowiązań nie mają w zwyczaju przytulać się po seksie, bo to jednak coś dla nich znaczy. Jeśli ona przytula się do ciebie, to znaczy, że jesteś dla niej bardzo ważny i mocno cię kocha. Chce być jak najbliżej ciebie, nawet gdy zasypia i nie jest to wygodne.

Zostaje na noc

Jeśli ona cię kocha, to zostanie na noc, nie zwinie się do domu od razu po seksie. Będzie jej z tobą dobrze i będzie chciała, aby trwało to jak najdłużej. Możliwość spędzenia z tobą nocy będzie dla niej szalenie kuszącą propozycją.

Inicjuje seks

Tylko kobieta, która naprawdę kocha mężczyznę, proponuje mu seks i do niego dąży. Panie znajdują się w komfortowej sytuacji, jeśli będą miały ochotę na seks bez zobowiązań, to będą mogły przebierać wśród chętnych mężczyzn. W związku z tym, jeśli ona inicjuje seks, to dlatego, że zależy jej na seksie z tobą, a zależy jej, bo ciebie kocha i uwielbia tę bliskość fizyczną, która was łączy.

Ceni grę wstępną

Kobieta, która ma ochotę na niezobowiązujący seks, ma gdzieś grę wstępną. Ona jej nawet nie kręci, bo jest zbyt intymna. Seks traktuje wówczas dość mechanicznie i od razu dąży do celu. Jeśli twojej partnerce zależy na grze wstępnej, pocałunkach, przytulaniu, dotyku, to znaczy, że cię kocha. Jest otwarta na bliskość z tobą, bo ci ufa.

Jest wyrozumiała

Kobieta, której zależy tylko na seksie, będzie w stosunku do ciebie dość ostra i zasadnicza. Będzie oczekiwała konkretów. Każde potknięcie zostanie ci wypomniane. Kobieta, która cię kocha, jest wyrozumiała, w ogóle nie narzeka i nie robi problemów, lubi się natomiast do ciebie przytulać i rozmawiać.

Miewa fochy o drobiazgi

Mężczyźni nienawidzą kobiecego focha. Irytują ich sytuacje, gdy kobieta milczy, jest oschła, trzyma ich na dystans i chodzi obrażona. Paradoksalnie jednak, jeśli ona miewa focha o to, że jej nie przytuliłeś po seksie, ale poszedłeś od razu do łazienki, to dobry znak. Ona cię kocha i nie lubi sytuacji, w których czuje się traktowana przedmiotowo.

Nie zrywa z tobą kontaktu

Gdyby to był nic nieznaczący numerek, to po seksie nie odbierałaby od ciebie telefonów i nie odpisywała na twoje wiadomości. Skoro jednak nie zerwała kontaktu, tylko go pielęgnuje, to najwidoczniej bardzo mocno cię kocha.

Chce się przygotować do wspólnego wyjścia

Nie chce wpaść do ciebie bez przygotowania, chce się wykąpać, przebrać, pomalować. Skoro jej tak bardzo zależy, aby wypaść perfekcyjnie w twoich oczach, to znaczy, że cię kocha. Kto by się przejmował opinią kochanka na jedną noc?

Dodaj komentarz