Ona cię nie kocha, jeśli robi te rzeczy

Mogłoby się wydawać, że kobiety dużo szybciej angażują się w znajomość z mężczyzną. Tymczasem potrafią być równie zdystansowane jak facet, a nawet chłodniejsze. Ona cię nie kocha, jeśli robi te rzeczy. Lepiej, abyś o niej zapomniał.

Nie chce poznawać twoich znajomych

Jeśli ona unika spotkania, gdy tylko zaznaczysz, że idziecie do twoich znajomych, to wiedz, że cię nie kocha. Kobiety mogą się bać poznania twoich przyjaciół i bliskich, bo nie wiedzą, jak przed nimi wypadną, ale ciekawość zawsze zwycięża. Poza tym zakochana kobieta chce zostać przedstawiona twoim bliskim, bo wie, że traktujesz ją poważnie. Nie jest to dla ciebie krótkotrwały romans.

Nie chce robić sobie z tobą wspólnych zdjęć

W ogóle robi wszystko, by po wspólnie spędzonych chwilach nie pozostał nawet ślad. Nie ma w niej cienia romantyzmu. To smutne, ale ona cię nie kocha. Być może nie chce, abyś myślał o niej poważnie, trzymał wspólne zdjęcie na telefonie jako tapetę i zbyt często o niej myślał. Możliwe, że ma na oku innego faceta i boi się, że zamieścisz w sieci wspólną fotę, a on ją zobaczy.

Unika odpowiedzi na pytania, które jej zadajesz

Ona jest bardzo tajemnicza. Nie chce ci mówić o swojej pracy, przyjaciołach i hobby. Wszystko owiane jest jedną wielką tajemnicą. Ona unika odpowiedzi na wygodne pytania. Gdyby cię kochała, chciałaby, abyś lepiej ją poznał.

Nie odpisuje ci na wiadomości

To już ewidentny wyraz braku dobrego wychowania. Kultura nakazuje odpisać na wiadomość.  Kobiety, które kochają, odpisują najszybciej, jak mogą. Nie chcą bowiem sprawić przykrości facetowi. Z kolei te, które nie odpisują w ogóle lub robią to nazajutrz, mają go tak naprawdę w głębokim poważaniu. Z tej mąki chleba nie będzie.

Nie pozwala ci się przytulać

Kobieta, która jest zakochana, pozwala ci okazywać czułość. Pozytywnie reaguję na twój dotyk, przytulanie czy pocałunek. Jeśli jest do ciebie zdystansowana emocjonalnie, odsunie się lub podczas przytulania będzie trzymała cię na dystans.

Ciągle mówi przy tobie o byłym lub wciąż z nim rozmawia

Nie zapomniała o nim, choćby twierdziła, że to przeszłość, bo  bardzo ją skrzywdził, to do niego wróci, gdy tylko pojawi się ku temu sposobność.  Z taką kobietą nie warto się umawiać na spotkania. Ona będzie się świetnie bawić, mając ciebie na przeczekanie, a tobie złamie serce, bo się zaangażujesz.

Nigdy nie zrobiła ci żadnej niespodzianki

Naprawdę nigdy nie przyjechała znienacka, aby się z tobą zobaczyć? To zły znak. Gdy kobieta się zakocha, z pewnością zrobi ci jakąś niespodziankę. Pragniemy wówczas dawać ukochanemu facetowi radość i same pozytywne emocje.

Nie pozwala się trzymać za rękę w miejscach publicznych

Bo nie chce, aby ktoś zobaczył, że jesteście parą. Możliwe, że wciąż wzdycha do eks, a może gra na dwa fronty.  Niemniej jest to dziwne.  Ona nie dając się złapać za rękę, trzyma wyraźny dystans i pokazuje ci, że nie chce pogłębiać znajomości.

W ogóle nie interesuje jej twoje życie, o nic nie pyta

Bo nie wiąże z tobą żadnych planów. Inaczej chciałaby się dowiedzieć, czy masz rodzeństwo, co cię fascynuje, jak ci idzie na studiach, w pracy etc.  Kochany facet to obiekt wzmożonej fascynacji, o którym chcemy wiedzieć, nawet jaki kolor skarpetek lubi.

Nie stroi się na wasze spotkania

Bo nie zależy jej na tobie i na tym, czy pozytywnie wypadnie w twoich oczach. Założy to, co lubi, w czym  jej wygodnie. Nawet jak ją poprosisz o to, by wskoczyła w sukienkę, ona i tak postawi na swoim.

Odwołuje spotkania w ostatniej chwili

To świadczy o to, że nie jesteś dla niej wystarczająco ważny. Gdyby jej na tobie zależało, to z pewnością tak przeorganizowałaby swój grafik, aby znaleźć dla ciebie wolną godzinkę. Skoro tego nie robi, nie kocha cię.