Seks

5 powodów, dla których nie powinieneś stosować maści znieczulających podczas seksu

przedwczesny wytrysk

Maści znieczulające podczas seksu osłabiają doznania mężczyzny, dzięki czemu może on przedłużyć stosunek. Jest to rozwiązanie dość często wykorzystywane przez facetów, którzy skarżą się na przedwczesny wytrysk. Chcąc dać przyjemność partnerce, osłabiają wrażliwość penisa, aby nie dojść za szybko. Nie jest to jednak najlepsze rozwiązanie. Oto 5 powodów, dla których nie powinieneś stosować maści znieczulających podczas seksu.

Możesz w ogóle nie dojść

Niestety, maść czasem uniemożliwia mężczyźnie jakiekolwiek szczytowanie. Nie tylko nie doświadczasz rozkoszy podczas seksu, ale też wstydzisz się przed partnerką, że nie miałeś orgazmu. To tylko pogarsza twoją samoocenę i sprawia, że jeszcze bardziej boisz się iść z kobietą do łóżka.

Będziesz miał problemy z erekcją

Niestety, penis może nagle opaść i odmówić dalszej współpracy. To dość częsty scenariusz, gdy stosujesz maści znieczulające.  To dopiero będzie wydarzenie, przez które zaczniesz się stresować. Mężczyźni bardzo przeżywają problemy z erekcją. Lepiej więc unikać rzeczy, które pogorszą twoje samopoczucie.

Masz osłabione czucie i możesz być zbyt ostry

Osłabione czucie w prąciu sprawia, że nie czujesz, kiedy poruszasz się dostatecznie intensywnie, a kiedy robi się za ostro. Możesz jej zatem niechcący sprawić ból, który utrudni jej szczytowanie. Aby uniknąć takich niespodzianek, lepiej nie korzystać z tego rodzaju środków.

Maść może cię uczulić lub spowodować infekcję

Niestety, maść może powodować skutki uboczne w postaci reakcji alergicznych i infekcji. Dlatego lepiej nie używaj tego rodzaju rzeczy. Pieczenie podczas stosunku uniemożliwi ci dotrwanie do końca. Efekt będzie gorszy niż przy przedwczesnym wytrysku, bo  będziesz odczuwał ból.

Może popsuć waszą relację

Ty wstydzisz się braku orgazmu i wytrysku, więc uciekasz do łazienki wyrzucić pustą prezerwatywę. Ona odbiera to jako przedmiotowe traktowanie i olewkę z twojej strony.  Ewentualnie uciekasz, aby pozbyć się tego świństwa, a ona zastanawia się, dlaczego seks z nią był dla ciebie taki obrzydliwy. Na dodatek ty jesteś przekonany, że ona to widziała i się skompromitowałeś, a ona  jest wściekła, że jej nie przytuliłeś.

Przedwczesny wytrysk to żadna tragedia. Kobiety nie odbierają go negatywnie. Poza tym zawsze możesz kochać się z nią po raz drugi po okresie refrakcji.  Poza tym lepiej nauczyć się panować nad swoim ciałem niż korzystać z tymczasowych, doraźnych rozwiązań.  Jak nie doprowadzisz jej do rozkoszy podczas penetracji, skorzystaj z palców i ust. Zawsze możesz zrobić to po. Kobiety nie wartościują orgazmów. Orgazm z pieszczot łechtaczki jest tak samo wartościowy.

Dodaj komentarz