Kobo Professional Pro Formula Eyeshadow

Większość Polek najbardziej lubi podkreślać oczy, dlatego najchętniej sięga po kosmetyki do makijażu dedykowane tej części twarzy.  Starannie wytuszowane rzęsy, skorygowana opadająca powieka i eyeliner potrafią odmienić nasze oblicze. Przedstawiamy nowości do makijażu oczu od Kobo Professional. Jak oceniają je nasze redaktorki?

Kobo Professional Pro Formula Eyeshadow

To cienie prasowane o połyskującym, opalizującym wykończeniu. Mają w sobie naprawdę sporo uroku. Kobo Professional Pro Formula Eyeshadow charakteryzują się miękką, kremową formułą, która wykazuje wysoką przyczepność do powieki. Cienie przepięknie się blendują i nie wykazują tendencji do osypywania się pod okiem. Ich pigmentacja jest całkiem dobra, nie trzeba dokładać kilku warstw produktu, by zobaczyć na powiece kolor. Wystarczy jedna, aby cień stał się widoczny.  Jednocześnie Kobo Professional Pro Formula Eyeshadow to cienie, które na swój sposób dają delikatny efekt. Wynika to z faktu, że nawet jeśli cień w opakowaniu wydaje się dość ciemny, to na skórze wypada jaśniej za sprawą opalizowania.  Cienie Kobo Professional Pro Formula Eyeshadow bardzo dobrze współpracują zarówno z tradycyjną bazą pod cienie, jak i korektorem w roli tejże.  Nałożone w ten sposób utrzymują się na powiece do wieczornego demakijażu, nawet o 23 prezentują się nienagannie, nie bledną, nie rolują się ani nie ciastkują.  My miałyśmy okazję zapoznać się z dwoma odcieniami ze zdjęcia. Kobo Professional Pro Formula Eyeshadow Seashell w opakowaniu wydaje się jasnym beżem, na powiece opalizuje na różowo-fioletowo-złoto, przez co wygląda obłędnie. Natomiast Kobo Professional Pro Formula Eyeshadow Copper to ciepły brąz, który opalizuje w kierunku miedziano-złotych tonów. Cienie te warto nakładać małym, zbitym pędzlem kuleczkowym lub za pomocą palca, ponieważ wówczas dużo lepiej transferują się na powiekę. Cena: 18,99 zł.

 

Kobo Professional Pro Formula Eyeshadow

Kobo Professional Pro Formula Eyeshadow

Kobo Professional Pro Formula Eyeshadow

Kobo Professional Fantasy Pure Pigment

Sypkie pigment Kobo Professional Fatasy Pure Pigment są dostępne w wielu cudownych odcieniach.  Na uwagę zasługuje fakt, iż są stosunkowo kremowe i  wykazują tym samym wysoką przyczepność do powieki. Niestety, praca z pigmentami często bywa ciężka ze względu na ich suchość. To pierwsze tego typu kosmetyki, z którymi pracuje się podobnie jak z sypkimi cieniami. Kobo Professional Pro Formula Eyeshadow są mocno napigmentowane, niemniej są to produkty, które radziłybyśmy nakładać na gotowy makijaż oka, najlepiej za pomocą małego, zbitego pędzelka kuleczkowego.  Pigmenty oczywiście można blendować z innymi cieniami, ale wówczas wytraca się ich połysk.  A ten jest fenomenalny. Cienie te pięknie lśnią i opalizują. Nie są to produkty jednowymiarowe. Takie błyskotki nałożone na środek powieki ruchomej są w stanie odmienić oblicze nawet najnudniejszego makijażu oczu i uczynić z niego wieczorową wariację. Kobo Professional Fantasy Pure Pigment nie musimy nakładać na krem do brokatu. My aplikowałyśmy na powiekę ruchomą korektor Kobo Professional Creamy Camouflage, po czym wykonywałyśmy makijaż oczu matami, a na sam koniec doklepywałyśmy pędzelkiem kuleczkowym wybrany pigment. Tak uzyskany makijaż jest w stanie przetrwać do wieczornego demakijażu.  Cena: 13,99 zł.

Kobo Professional Fantasy Pure Pigment

Kobo Professional Fantasy Pure Pigment

Kobo Professional Magnetic Look Fast Drying Pen Eyeliner

Dobry i prosty w użyciu eyeliner stanowi klucz do sukcesu. Pomaga bowiem unieść opadającą powiekę, nadaje spojrzeniu zmysłowości.  Jeśli nie masz pewnej ręki, to najlepiej jeśli sięgniesz po eyeliner w pisaku. Kobo Professional Magnetic Look Fast Drying Pen Eyeliner praktycznie sam maluje kreskę, wystarczy go przyłożyć wzdłuż górnej linii rzęs i pewnie pociągnąć. Kreski nie trzeba poprawiać, ponieważ eyeliner jest dobrze napigmentowany i na kresce nie widać prześwitów. Kosmetyk szybko zastyga na powiece. Jego końcówka jest doskonale wyprofilowana i pozwala uzyskać zarówno precyzyjną, cienką jaskółkę, jak i nieco grubszą kreskę w stylu Amy Winehouse.  Nie podrażnia oczu. Na powiece utrzymuje się aż do wieczornego demakijażu. Kreskę można bez trudu usunąć zwykłym płynem micelarny.  Cena: 19,99 zł.

Kobo Professional Magnetic Look Fast Drying Pen Eyeliner

Kosmetyki Kobo Professional są dostępne wyłącznie w Drogeriach Natura. Jeśli nie masz do niej dostępu stacjonarnie, możesz zrobić zamówienie w sklepie online.