Moda

Moda na ubrania z bohaterami kreskówek

Moda na ubrania z bohaterami kreskówek

Choć większość z nas dawno wyrosła już z oglądania bajek dla dzieci, to do tych, które śledziłyśmy, mamy ogromny sentyment.  Zauważyli to producenci ubrań. Obecnie w wielu sieciówkach można znaleźć ubrania z bohaterami kreskówek. Jak je nosić?

Ubrania z bohaterami kreskówek są niezwykle modne

Bluzka z myszką Minnie, bluza z Daisy, kapcie ze zwierzakiem z Króla Lwa – wybór elementów garderoby z bohaterami kreskówek jest naprawdę spory. Wbrew pozorom nie są to rzeczy adresowane tylko do dzieci. Ubrania z bohaterami kreskówek znajdziemy w sieciówkach, w których nie ma działu dziecięcego. Są dostępne w wielu rozmiarach, od XS aż do XL.

W każdym wieku możesz nosić bluzkę ze Smerfetką

Mogłoby się wydawać, że noszenie ich jest infantylne i w pewnym wieku zwyczajnie nie wypada po nie sięgać. Nic bardziej mylnego. Jeśli lubiłaś Daisy, to dlaczego nie kupić sobie różowej bluzy z jej podobizną, jeśli ta dobrze na tobie leży? Śledziłaś przygody Smerfów? Kup sobie koszulkę ze Smerfetką. Tak naprawdę nie wiek, lecz twój gust powinien stanowić kryterium wyboru.

Jak nosić podkoszulki z bohaterami kreskówek?

Jeśli już kupiłaś sobie podkoszulek z bohaterem kreskówek, to zapewne zastanawiasz się, jak go nosić. A tymczasem najlepiej sprawdzają się najprostsze rozwiązania. Załóż go do dopasowanych jeansów z wysokim stanem w kolorze granatowym lub czarnym.  Dół jest prosty, to bluzka jest elementem przykuwającym uwagę.

Jak nosić bluzę z Daisy?

Podobna zasada obowiązuje w przypadku bluz z bohaterami kreskówek. Wiele z nich jest ciepłych, przyjemnych w dotyku ze względu na zawartość bawełny. Bluzę można nosić zamiast swetra i łączyć ją z jeansami z wysokim stanem. Spodnie powinny być proste, wolne od dodatkowych elementów dekoracyjnych w postaci koralików, perełek, cekinów itp.

Jeśli chodzi o kapcie z myszką Minnie, to noś je bez obaw i do woli. W końcu w domu należy stawiać na swobodę, a nie na to, by wpisywać się w ściśle określony standardy modowe.

Dodaj komentarz