Miłość i związki

Nietypowe oznaki męskiej miłości

oznaki męskiej miłości

Zastanawiasz się, czy on cię kocha, czy tylko lubi? Pamiętaj, że jego słowa i standardowe zachowania mogą nic nie zdradzać. Je można kontrolować. Dużo trudniej zapanować nad drobnymi gestami, które czasem wychodzą przypadkiem. Przedstawiamy nietypowe oznaki męskiej miłości.

Mówi, że zmieniłaś jego życie na lepsze

To słowa, które wiele z nas interpretuje zupełnie inaczej, niż powinnyśmy to robić. Kiedy facet mówi: żałuję, że nie poznałem cię wcześniej, to często myślimy: pewnie wciąż kocha eks i się zamykamy w sobie. A to może właśnie oznaczać, że zmieniłyśmy jego życie na lepsze, bo on jest w nas zakochany i odczuwa z tego powodu wielkie szczęście.

Gdy trzeba, pomaga ci z wyborem ciuchów

Mężczyźni nie lubią zajmować się babskimi sprawami, w tym ubraniami. Jego naprawdę nie kręcą twoje nowe stylizacje, ale chętnie pomoże ci z wyborem ciuchów, gdy cię kocha. Wtedy jest skłonny do różnego rodzaju poświęceń.

Chętnie cię przytula

Jeśli on chętnie i często cię przytula, to także znak, że odgrywasz ważną rolę w jego życiu.  Czasem męski przytulasek znaczy więcej niż 1000 słów. Gdy on przytula cię naprawdę mocno, tak, jakby nie chciał dać ci odejść, to wiedz, że darzy cię miłością.

Nie naciska na seks

Jeśli on rozumie słowo: nie i unika naciskania na seks, to znaczy, że cię szanuje. Poza tym facet ukierunkowany na erotyczne igraszki jest z reguły bardzo niecierpliwy. Chce to zrobić teraz i już, bo kieruje nim czysty popęd. Gdy mu odmawiasz, dalej cię nagabuje. A na koniec przestaje się do ciebie odzywać. Facet, który kocha, zrozumie, że nie masz dziś ochoty na seks.

Rozumie twoje emocjonalne potrzeby i huśtawki nastroju

Jeśli przed okresem robisz mu awanturę o głupotę, to on nie reaguje agresją, tylko czeka, aż się uspokoisz. Jest ci to w stanie wybaczyć, ponieważ wie, że to tylko hormony. Poza tym tak bardzo cię kocha, że nie chciałby cię stracić, robiąc coś głupiego.

Kilka razy zrobił coś dla ciebie

Np. kupił twoje ulubione wino, obejrzał z tobą film, który chciałaś zobaczyć, poszedł z tobą na karaoke, które lubisz.  Jeśli on umie się dla ciebie poświęcić, to znak, że bardzo cię kocha. Może nie umie lub boi się to wyrazić słowami.

W twoim towarzystwie nie bawi się telefonem

Jest tylko twój, z nikim nie rozmawia, nie pisze. Czujesz, że masz jego całą uwagę tylko dla siebie. To naprawdę dobry znak, bo znaczy, że umie oddzielić rzeczy ważne od ważniejszych, czyli ciebie.  To bardzo ważny gest, na który warto zwrócić uwagę.

Mówi ci, że jesteś piękna

Nie bierz tego za wyświechtany komplement. Pamiętaj, że to brzmi naprawdę bardzo kulturalnie, zwróć uwagę, jakie teksty rzucają ci przypadkowi faceci na ulicy. Mężczyzna, który cię kocha, będzie mówił ci, że jesteś piękną kobietą, a nie niezłą d*pą.

Z dumą przedstawia cię znajomym

Jeśli on z dumą przedstawia cię znajomym, mówiąc, czym się zajmujesz, to znak, że jesteś dla niego kimś absolutnie wyjątkowym. Kocha cię i chce, aby inni też zobaczyli, jak wielki skarb mu się trafił.

Pragnie cię pocieszyć

Nie zawsze mu to wychodzi, ale jeśli on zabiera cię na spacer, gdy masz doła albo zmienia temat rozmowy na przyjemniejszy, to znak, że chce ci poprawić nastrój. Tak działa tylko zakochany facet, który nie chce, aby jego skarb cierpiał i się smucił.

Pamięta wszystko, co mówiłaś

Jeśli on zapamiętuje każdy detal z waszych rozmów, to, z kim pracujesz, gdzie masz rodzinę etc., to znaczy, że ciebie naprawdę mocno kocha. Faceci z reguły są kiepskimi słuchowcami i niewielu z nich pamięta to, o czym im opowiadałaś. Jeśli zakodowują sobie chociażby ogólny zarys sytuacji, to już możemy mówić o sukcesie.

Jest nadzwyczaj delikatny

Zawsze w jakiś delikatny sposób sonduje, czy masz ochotę na seks, pocałunek itp. On bardzo cię szanuje i nie chce cię urazić. Zdaje sobie sprawę, że mógłby cię stracić  w tak idiotyczny sposób. Dlatego też jest nadzwyczaj delikatny.

Dodaj komentarz