Miłość i związki

Nieoczywiste cechy mężczyzn, które kręcą kobiety

Nieoczywiste cechy mężczyzn, które kręcą kobiety

Każda kobieta ma inne preferencje dotyczące wyglądu faceta.   Niektóre z nich mogą okazać się sporym zaskoczeniem. Części upodobań jesteśmy od początku świadome, część odkrywamy z czasem, wpadając na adoratora, który z jakichś powodów nam nie pasuje. Przedstawiamy nieoczywiste cechy mężczyzn, które kręcą kobiety.

Duże oczy

Przyjęło się, że mężczyźni lubią duże oczy u kobiet. Nie inaczej jest w przypadku pań. Część z nich ma ogromną słabość do mężczyzn z dużymi oczami. Niby drobiazg, ale ma nierzadko kluczowy wpływ przy ocenie męskiej atrakcyjności już na początku znajomości.

Regularne rysy twarzy

Przyjęło się, że mężczyzna musi być trochę piękniejszy od diabła, ale nie wszystkie kobiety wyznają tę zasadę. Część patrzy na regularne rysy twarzy i gdy mężczyzna ma je mało ciekawe, to nie jest nim zainteresowana, choćby  wykazywał się nieprzeciętną inteligencją i nieustannie ją adorował.

Umięśnione i owłosione nogi

Niby kobiety najbardziej lubią rzeźbę na klacie i umięśniony męski tyłek, ale nie wszystkie. Niektóre preferują umięśnione, owłosione męskie nogi. Nie chodzi o to, że mają być mega umięśnione, ale żeby były zgrabne, a zarazem męskie.

Zapach faceta

Jest pierwszą cechą, na jaką zwraca uwagę kobieta. Gdy mężczyzna nie podpasuje jej zapachem, to nic z tej znajomości nie będzie. Jest to naturalna, biologiczna blokada, która ma zapobiec wiązaniu się z mężczyznami, których najważniejsze geny są za bardzo zbliżone do naszych.  Jeśli mężczyzna ładnie pachnie kobiecie, z pewnością da mu szansę na rozwinięcie tej znajomości i pełniejsze zaprezentowanie się z różnych stron.

Gęste włosy

Kobiety lubią, gdy mężczyzna ma gęste włosy i nie jest ogolony na jeżyka, uwielbiamy zanurzać palce w męskich włosach zwłaszcza podczas pocałunków i gry wstępnej. Nie szarpiemy za pukle panów, ale lubimy się nimi bawić.

Szczupła sylwetka

Przyjęło się, że prawdziwy mężczyzna jest wyrzeźbiony i umięśniony, ale część kobiet kręci szczupła sylwetka. Przy takich mężczyznach czujemy się bezpieczne i kobiece, a poza tym jest jeszcze jedna kwestia, o której zapominają panowie. Im większa rzeźba, tym słabsze libido i większe problemy z erekcją. Kulturyści mają największe problemy seksualne.  Zatem upodobanie pań do szczupłych sylwetek nie jest wcale takie bezzasadne, znajduje biologiczne wyjaśnienie.  Kobieta preferuje szczupłego mężczyznę, bo wie, że on będzie dobrym kochankiem.

Owłosiona klata i plecy

Kobietom kojarzy się z męskością w czystym, pierwotnym wydaniu. To jest właśnie paradoks. Z jednej strony chcemy, by facet miał zadbaną twarz i ciało, ale z drugiej lubimy takie pierwotne męskie cechy jak gęste owłosienie.

Dodaj komentarz