Miłość i związki

Tych 5 fundamentalnych rzeczy potrzebuje kobieta, aby poczuć się pewnie w relacji z mężczyzną

Tych 5 fundamentalnych rzeczy potrzebuje kobieta, aby poczuć się pewnie w relacji z mężczyzną

Zastanawiasz się, co sprawia, że kobieta dobrze czuje się w relacji z jednym mężczyzną fantastycznie i chce, aby wzniosła się ona na kolejny pułap, a przy drugim odczuwa trudny do wytłumaczenia dyskomfort? Tych 5 fundamentalnych rzeczy potrzebuje kobieta, aby poczuć się pewnie w relacji z mężczyzną.

Poczucia akceptacji i adoracji

Kobiety chcą czuć się w pełni akceptowanymi przez mężczyznę, z którym się spotykają. Jeśli facet daje jej mniej lub bardziej świadomie odczuć, że coś mu w niej nie pasuje, to rodzi bunt i poczucie krzywdy. Każda kobieta znająca swoją wartość powie w takiej sytuacji: zasługuję na kogoś, kto mnie doceni taką, jaką jestem, a nie będzie chciał urabiać na swój ideał. Panie nie znoszą, gdy mężczyzna sugeruje im jakieś niedostatki lub podważa ich styl.  Dla wielu z nas poczucie akceptacji jest czymś, bez czego nie ma sensu dalej ze sobą rozmawiać i tracić czasu na nieodpowiedniego faceta. Każda z nas zna koleżankę, która tak słuchała męża we wszystkim, że dziś zupełnie nie jest sobą. Dla niego zmieniła kolor włosów, ich długość, styl ubioru oraz parę innych rzeczy, a i tak nie doczekała się akceptacji.  Chcemy mężczyzny, który jest nami szczerze zafascynowany i mówi nam mnóstwo miłych rzeczy.  Faceta, który umie powiedzieć, że wyglądamy obłędnie w nowej spódniczce, która podkreśla nasze zgrabne, niewiarygodnie długie nogi jak u sarenki. Mamy dość mężczyzn, którzy nie dostrzegają naszych atutów i tylko ciągle mają uwagi dotyczące naszego ubioru oraz kolorów, po które sięgamy.

Odrobiny romantyzmu

Kobieta potrzebuje odrobiny romantyzmu, jakiejś miłej wiadomości z rana, zabrania na spacer, złapania za rękę, przytulenia.  Jakichś czułych słów i głaskania po włosach, gdy wtulamy się w faceta. Nie musisz pisać wierszy ani wysyłać do pracy ciężarówki pełnej róż, ale istnieją proste sposoby, aby pokazać się kobiety z nieco bardziej romantycznej strony.

Troski i poczucia bezpieczeństwa

Kobiety chcą czuć, że mężczyzna szczerze się o nie troszczy i chce zapewnić im poczucie bezpieczeństwa.  Gdy on po nas przyjeżdża i nas odwozi, potrafi przepuścić przodem, pomóc w niesieniu jakiejś ciężkiej rzeczy, to jawi się jako facet, na którym można polegać. Każda kobieta potrzebuje mężczyzny, który potrafi o nią zadbać i zapewnić jej bezpieczeństwo.

Dobrej rozmowy

Facet, z którym się dobrze i swobodnie rozmawia, zawsze będzie jawił się jako bardziej atrakcyjny. Jeśli musimy mężczyznę ciągnąć za język i nie czujemy, by był zainteresowany naszym życiem, chciał nas wysłuchać i podzielić swoimi przeżyciami, to go sobie odpuszczamy. W takiej relacji nie czujemy się zbyt komfortowo.

Czułości

Kobiety są bardzo wyczulone na tym punkcie. Chcą być często przytulane i całowane, trzymane za rękę. Gdy tego nie otrzymują, a mężczyzna po seksie nawet ich nie obejmie, tylko od razu po ucieknie do łazienki lub do siebie, czują się fatalnie.  Nie chcą takiego mężczyzny, bo nie zaspokaja ich elementarnych potrzeb. Nie ma w tym nic oryginalnego, kobieta potrzebuje sporej dawki czułości.

Dodaj komentarz