nie-boj-sie-koloru

Jeżeli na co dzień ubierasz się w szarości i czernie, a w Twojej szafie przeważają ubrania o ciemnych barwach to lato to idealny czas, aby to zmienić! W te wakacje zaszalej z kolorowymi kreacjami!

Bo czarny wyszczupla

Wszyscy lubimy korzystać z mocy tego złudzenia optycznego, ale przecież nie tylko to się liczy… W ubraniu masz się czuć kobieco, wygodnie i pewnie siebie. Czarny wyszczupla, ale jasne kolory odmładzają, szczególnie te w odcieniach pastelowych.
Tak jak pisze nasza stylistka – Dorota Florek – “Zapomnij o argumentach typu: kolor czarny jest uniwersalny i pasuje do wszystkiego. W rzeczywistości czerń ma jedynie moc podkreślania zmęczenia. Kolorowe ubrania idealnie nadają się do tego, aby podkreślać swoja kobiecość.

Modowa tęcza

Tego lata stawiamy na mocne kolory. Zapomnij o ciemnych, smutnych barwach. Lato to czas kiedy bawimy się kolorami, łączymy je ze sobą, dodajemy zdecydowane i widoczne dodatki.

Oto najmodniejsze, soczyste kolory tego lata:

  • Różowy
    Spójrz na świat przez różowe okulary! Różowy to hit tego sezonu. Odważny, widoczny, dostępny w wielu ciekawych odcieniach.
  • Niebieski
    Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko… Błękit nieba, lazurowe wybrzeże, turkusowe fale oceanu… Czy można chcieć coś więcej w wakacyjne upały?

Zuzanna Górka