patchology nawilżające płatki do ust

Maseczki przestały być zarezerwowane wyłącznie do pielęgnacji skóry twarzy. Na rynku możemy znaleźć coraz więcej produktów do pielęgnacji samych ust. Marka Patchology doskonale zna się na trendach, oferując nawilżające żelowe płatki do ust.

Płatki na piękne usta

Skoro dbamy o skórę twarzy czy włosy, musimy pamiętać także o właściwej pielęgnacji ust. Te z kolei szybko robią się suche. A na suchych i spierzchniętych ustach, pomadki nie prezentują się najlepiej. Dlatego marka Patchology ma ciekawe rozwiązanie – hydrożelowe płatki nawilżające do ust. Płatki w kształcie ust nawilżają i pielęgnują usta. Nasączone są serum, które ma właściwości antyoksydacyjne. Doskonale zmiękczają usta i przygotowują je do makijażu oraz pocałunków. Przyniosą ulgę spierzchniętym ustom, podrażnionym przez wiatr i słońce i dobrze je wygładzą.

patchology nawilżające płatki do ust

Hydrożelowe płatki Patchology

Płatki do ust Patchology zawierają hydrożel, który bardzo szybko nawilża usta. Płatki mają kształt ust, są przezroczyste i pięknie się mienią, dzięki brokatowym drobinkom. Wystarczy, że nałożymy płatek na nasze usta na minimum 5 minut. Wcześniej musimy zadbać o ich demakijaż. Po aplikacji płatek należy wyrzucić, a pozostałe serum wmasować delikatnie w skórę i okolicę ust. Stosowanie płatków Patchology to sama przyjemność.

5 płatków dla gładkich ust

Patchology oferuje opakowanie, zawierające 5 nawilżających płatków do ust. Każdy jest zapakowany w osobnej saszetce, którą możemy zabrać np. w podróż. Całość kryje się w tekturowym opakowaniu, wraz z instrukcją stosowania. Płatki są dostępne w sieci sklepów marki Sephora.

Cena: 49,00 zł