dlaczego kobiety zdradzają

Kobiety lubią być cały czas zdobywane. Inaczej zaczyna im czegoś brakować. Jeśli na dodatek facet ciągle jest czymś zajęty i nie ma czasu, żeby do nich napisać, spotkać się lub zwyczajnie zadzwonić, to czują się przez niego ignorowane. Co robi kobieta, gdy brakuje jej zainteresowania ze strony faceta? Dlaczego kobiety zdradzają?

 

Kobieta może wiele znieść, ale nie wytrzyma na dłużej braku zainteresowania

Kobiety są stałe w uczuciach pod warunkiem, że mężczyzna stara się okazywać im zainteresowanie. Jeśli tego nie robi, cóż, musi się liczyć z tym, że ona zacznie szukać go gdzie indziej. Na początek będą to przyjaciółki i wspólne wypady za miasto. W ten sposób ona próbuje nie myśleć o tym, jak tęskni za swoim facetem. Przyjaciółki są dla niej jak siostry, czyli traktuje je jako bliskie sobie osoby. Można się do nich przytulić, wyżalić, wspólnie świętować sukcesy.

Dlaczego kobiety zdradzają? 

Z czasem jednak kobieta zaczyna też tęsknić za komplementami z ust faceta, męskim zainteresowaniem i tutaj zaczynają się problemy. Na początku oczywiście spotyka się z kolegą, którego bardzo lubi, po to, aby pogadać, miło spędzić czas. I ma rzeczywiście czyste intencje. Nie chodzi jej o szukanie pocieszenia.  Tylko o miłe towarzystwo, dobrą zabawę. Gorzej, gdy kolega zaczyna traktować ją jak kobietę. Tu przemyci jakiś komplement nt. zgrabnej figury. Tu powie, że jest bardzo inteligentna, podziękuje jej za towarzystwo i rozmowę. Zacznie zdrabniać jej imię. Pytać o różne sprawy, zachęcać do zwierzeń. Jednocześnie przepraszać za każdym razem, gdy odpisze jej po 15 minutach, a nie od razu.  Ona wtedy zaczyna dochodzić do wniosku, że owszem wciąż kocha tamtego mężczyznę, ale w tej relacji sporo jej brakuje.

Co on jej daje?

Przede wszystkim czasu, kolega poświęca jej dużo uwagi. Rozmawia z nią o jej pasji, pracy, proponuje wspólne wypady na koncerty, piwo. Mówi, że odezwie się niebawem i robi to na drugi dzień z rana.  Potrafi z nią rozmawiać pół nocy i jeszcze po powrocie do domu napisać wiadomość: śpij dobrze. Albo: to może położymy się już spać, a jutro dalej pogadamy. On daje jej to, czego od faceta, którego kocha, ostatnio nie dostaje. Czas, uwagę, rozmowę.

Czego brakuje jej w ukochanym facecie?

Poza tym pokazuje, że jej nie ignoruje, odpisuje od razu lub przeprasza za to, że tego nie zrobił od razu. To świadczy o jego dobrej woli. Jaka to miła odmiana dla faceta, który potrafi odpisać na drugi dzień albo wcale.  Na dodatek jest słowny, jak ma się odezwać niebawem, to robi to. Jakby tego było mało, obsypuje ją komplementami. Przy nim znów czuje się atrakcyjną kobietą. On zauważa jej nową sukienkę i uważa, że jest dla niej idealna.  Na dodatek często zdrabnia jej imię.

Jeśli mężczyzna nie zacznie jej okazywać zainteresowania, straci ją bezpowrotnie. Jeśli zacznie, może tylko umocnić relację

Początkowo jest jej miło. Z czasem jednak zaczyna widzieć w koledze przystojnego mężczyznę. Wciąż kocha swojego faceta i to na nim zależy jej najbardziej. Nie chce robić nic głupiego, czego będzie potem żałować. Zastanawia się, co może zrobić, aby naprawić to, co kiedyś było między nimi.  Chciałaby, aby on znowu ją przytulał, rozmawiał z nią, mówił komplementy. Próbuje być miła, napisać coś na luzie, ale on znowu to zlewa. Ma w sobie coraz mniej siły i motywacji. Kocha go, ale jest na niego wściekła za jego ignorancję, brak zainteresowania, czułości, komplementów. Zmęczenie po pracy zmęczeniem, ale czasem mógłby chociaż zadzwonić, pogadać przez 10 minut i położyć się spać. To zawsze byłoby coś. Ona nie oczekuje od niego cudów, ale normalnego zachowania. Obecne ją zniechęca.

Kobieta zwykle daje swojemu ukochanemu kilka szans, ale w końcu jej cierpliwość może się skończyć. Wtedy może uznać, że to wszystko nie ma sensu, jemu w ogóle nie zależy i nigdy więcej już jej nie przytuli. Zrozpaczona może szukać pocieszenia w ramionach kolegi.