NARS Climax Mascara Volume Maximal

Znalezienie dobrego tuszu do rzęs nierzadko graniczy z cudem. Jedna maskara osypuje się w ciągu dnia, druga skleja rzęsy, a trzecia w ogóle ich nie pogrubia. Na dodatek niektóre tusze do rzęs stawiają opór podczas demakijażu. Jak w testach redakcyjnych wypadła NARS Climax Mascara Volume Maximal?

NARS Climax Mascara Volume Maximal

Wydłużenie

NARS Climax Mascara Volume Maximal wydłuża rzęsy, efekt można budować, dokładając kolejne warstwy produktu. Im bardziej chcemy wydłużyć włoski, aby otworzyć oko, tym więcej warstw kosmetyku musimy nałożyć. Ma to niewątpliwie zaletę – każdej z nas odpowiada inny efekt końcowy i każda może go uzyskać.

NARS Climax Mascara Volume Maximal

Pogrubienie

NARS Climax Mascara Volume Maximal bardzo przyzwoicie zwiększa objętość rzęs. Warto nadmienić, iż nie skleja włosków w owadzie nóżki, lecz dokładnie je rozczesuje. Oczywiście, podobnie jak z efektem wydłużenia, tak z pogrubieniem możemy eksperymentować, dokładając kolejne warstwy produktu wedle uznania.

Podkręcenie

Szczoteczka dołączona do NARS Climax Mascara Volume Maximal wspaniale unosi włoski od nasady, dzięki czemu rzęsy są zmysłowo podkręcone, a nasze spojrzenie zyskuje na tajemniczości. Gdy korzystamy z tego tuszu, możemy zrezygnować z zalotki.

NARS Climax Mascara Volume Maximal

Rozdzielanie rzęs i szczoteczka

Choć szczoteczka należy do tych grubych i włochatych, to perfekcyjnie rozdziela rzęsy. Jest wygodna w użytku, można nią naprawdę precyzyjnie pomalować zarówno górne, jak i dolne rzęsy.

Kolor

NARS Climax Mascara Volume Maximal ma czarny, bardzo naturalny odcień. Nie jest to jednak głęboka, smolista czerń. My jednak preferujemy taką, ponieważ wygląda naprawdę korzystnie i sprawdzi się przy makijażach no make-up.

Trwałość

Na rzęsach naszej redakcyjnej koleżanki tusz utrzymuje się przez cały dzień, aż do wieczornego demakijażu. Ten można przeprowadzić przy użyciu dobrego płynu micelarnego. Maskara dość dobrze się rozpuszcza i nie wymaga korzystania z płynu dwufazowego, za którym wiele kobiet po prostu nie przepada.

Wpływ na oczy

NARS Climax Mascara Volume Maximal ani razu nie podrażniła oczu, choć nasza redakcyjna koleżanka ma naprawdę wrażliwe spojówki.

Cena i dostępność

NARS Climax Mascara Volume Maximal jest dostępna w perfumeriach Sephora w cenie 119 zł.