Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Sephora Collection maseczka modelująca z kiwi

Sephora Collection maseczka modelująca z kiwi

Szukasz maseczki, która oczyści skórę i ją zmatuje? Chcesz wyglądać zdrowo i promiennie podczas romantycznej kolacji? Sephora Collection maseczka modelująca z kiwi jest właśnie dla ciebie. Oto powody, dla których warto po nią sięgnąć.

Sephora Collection maseczka modelująca z kiwi – jak jej używać?

Maseczka ma postać zielonego proszku umieszczonego w plastikowym wiaderku.  Choć może się wydawać, że jest go dosyć dużo jak na pojedynczą aplikację, to producent wyraźnie zaznacza, że mamy zużyć całą zawartość naraz.  Nie należy jej dzielić na dwie części, bowiem maseczka zawiera algi i ma charakter kosmetyku typu peel-off. Takie specyfiki najlepiej działają, gdy nałożymy je grubą warstwą.

Maseczka oczyszczająca skórę twarzy

Po zerwaniu maseczki skóra prezentuje się promiennie. Jest dokładnie oczyszczona, znikają zaskórniki otwarte, pory są oczyszczone. Na dodatek twarz pozostaje zmatowiona na wiele godzin. Problem nadmiernej produkcji sebum zostaje chwilowo uregulowany.

Sephora Collection maseczka modelująca z kiwi

Sposób aplikacji

Maseczkę warto nałożyć na twarz pędzlem do podkładu typu flap top. Pozwala to na precyzyjną aplikację kosmetyku. Dobrze jest to zrobić nad umywalką po uprzednim związaniu włosów, aby ich nie pobrudzić.

Sephora Collection maseczka modelująca z kiwi ma ciekawe, intensywnie zielone zabarwienie, co stanowi miłe urozmaicenie podczas nakładania kosmetyku. Poza tym jej przygotowanie należy do naprawdę prostych – proszek upłynniamy i mieszamy w 1 minutę, następnie trzymamy na twarzy 5 minut, po czym zrywamy, ciesząc się nienagannym wyglądem skóry. Sephora Collection maseczka modelująca z kiwi nie spowodowała podrażnień, choć stosowała ją osoba o wrażliwej skórze. W przypadku alg warto jednak wcześniej wykonać próbę uczuleniową. Zawierają one bowiem wiele substancji czynnych, w tym białek.

Komentarze

Zostaw komentarz