Dzieje się Nagrody

Nagroda: Miłość – przed użyciem wstrząsnąć!

nagroda-milosc-przed-uzyciem-wstrzasnac

Książka faktycznie wstrząsnęła naszą skrzynką mailową. Bardzo się Wam spodobała historia podszyta tajemnicą z przeszłości.

Prosta instrukcja na okładce: Miłość – przed użyciem wstrząsnąć zawładnęła Waszymi sercami. Wszyscy podali prawidłowo imiona głównych bohaterów, czyli Oli i Kuby, którzy dają się uwikłać w burzliwe losy… przodków.

Jedna z naszych Czytelniczek będzie im towarzyszyć we wstrząsających perypetiach, a będie nią:

Mindi

Serdecznie gratulujemy wygranej, nagrodę wyślemy pocztą. Oczywiście dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redakcja

Komentarze (13)

Emilly27k

11 lat temu

Redakcja zawsze ma dobrą rękę,albo Ty miałaś szczęście. Teraz jest zima, ale listonosz przyniesie Ci paczuszkę. Ja też się niepokoiłam , a tu już w poniedziałek czekała na mnie książka. Dziękuję.

Mindi

11 lat temu

Dziękuję, właśnie czekam na prezencik, chociaż okazało się, że do czytania jestem druga w kolejce bo znajoma leży chora w szpitalu i poprosiła o książkę, chyba za bardzo się chwaliłam 🙂

Mindi

11 lat temu

Bardzo, bardzo się cieszę z nagrody. Otwierając wyniki zastanawiałam się, która koleżanka miała szczęście a to do mnie się uśmiechnęło 🙂 Dziękuję serdecznie za gratulacje koleżankom a Redakcji za dobrą rękę przy losowaniu 🙂

Zostaw komentarz