kremy do twarzy Bielenda Nano Cell Xtreme

Nano Cell Xtreme to zaawansowana terapia odmładzająca, przeznaczona do pielęgnacji cery dojrzałej  45+, 55+ i 65+. Skuteczność linii opiera się na zamknięciu składników aktywnych w liposomach oraz mikroskopijnych cząsteczkach, dzięki czemu z łatwością i niezwykłą precyzją przenikają do głębszych warstw skóry i odbudowują ją od wewnątrz.

Opracowana przez laboratoria szwajcarskie technologia Advanced Nano PCT Technology maksymalnie wykorzystuje wyjątkowo skuteczne składniki przeciwzmarszczkowe. Zamknięte w liposomach roślinne komórki macierzyste stymulują powstawanie nowych, młodych komórek skóry oraz opóźniają procesy starzenia, a niskocząsteczkowa forma kwasu hialuronowego radykalnie podnosi poziom nawilżenia skóry od wewnątrz. Skóra odradza się komórka po komórce i ponownie urzeka młodością. Cera staje się gładka, jędrna, doskonale nawilżona, pełna witalności i blasku. Kosmetyki modelują owal twarzy i skutecznie redukują zmarszczki. Są bezpieczne również dla skóry wrażliwej.

Spektakularne efekty działania zostały potwierdzone badaniami klinicznymi IN VIVO oraz testami IN VIVO.

 

Zaawansowana receptura

 

Wszystkie kosmetyki serii Nano Cell Xtreme zawierają Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy – najnowszą i najbardziej skuteczną formę silnego składnika nawilżającego. Jego cząsteczki o niskiej masie molekularnej, w odróżnieniu od innych postaci kwasu hialuronowego, mają zdolność penetracji do głębokich warstw skóry. Dzięki temu cera zostaje intensywnie nawilżona od wewnątrz – jest wyraźnie gładsza, jędrniejsza i bardziej elastyczna. Wiodącym składnikiem linii są natomiast Roślinne komórki macierzyste Phyto Cell Tec™ Argan. Zamknięte w liposomach mają zdolność głębokiej i precyzyjnej penetracji skóry. To wyjątkowy składnik aktywny, który działa nie tylko na naskórek ale również na głębsze warstwy skóry. Stymuluje wytwarzanie nowych, młodych komórek – opóźnia ich procesy starzenia, witalizuje je, regeneruje i ożywia, dzięki czemu hamuje powstawanie zmarszczek i redukuje już istniejące.

Specjalnie dla użytkowniczek portalu Menopauza.pl Bielenda ufundowała 3 zestawy kremów do twarzy z linii Nano Cell Xtreme 65+. W skład każdego z nich wchodzą następujące produkty:

  • Bielenda Nano Cell Xtreme Profesjonalny krem rewitalizujący na dzień  65+  SPF 8

Krem intensywnie rewitalizuje skórę bardzo dojrzałą. Wspomaga naturalną odbudowę komórkową skóry: aktywizuje procesy odbudowy komórek macierzystych oraz stymuluje wytwarzanie nowych. Skutecznie wygładza zmarszczki, a także zapobiega ich powstawaniu. Ujędrnia i regeneruje skórę, chroni ją przed nadmierną utratą wody. Rozjaśnia przebarwienia oraz przywraca cerze młodzieńczy blask.

Składniki aktywne: roślinne komórki macierzyste Phyto Cell Tec™ Argan, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, Phyto Ceramidyl Omega (kombinacja kwasów Omega 3, 6 i 9 oraz Ceramidu).

  • Bielenda Nano Cell Xtreme Profesjonalny krem odbudowujący na noc 65+

Krem odbudowujący na noc wykazuje silne właściwości odmładzające. Poprawia wygląd i strukturę skóry bardzo dojrzałej. Intensywnie nawilża, ujędrnia i regeneruje. Opóźnia proces powstawania zmarszczek oraz wygładza i spłyca już istniejące. Rozjaśnia przebarwienia.

Składniki aktywne: roślinne komórki macierzyste Phyto Cell Tec™ Argan, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, Phyto Ceramidyl Omega (kombinacja kwasów Omega 3, 6 i 9 oraz Ceramidu).

Wygraj kremy do twarzy Bielenda Nano Cell Xtreme 65+!

Aby zdobyć  1 z 3 zestawów kremów do twarzy Bielenda Nano Cell Xtreme 65+, należało w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Dlaczego zestaw kremów do twarzy Bielenda Nano Cell Xtreme 65+ ma powędrować właśnie do ciebie?

Poniżej przedstawiamy nagrodzone wypowiedzi:

  • „Bielenda w swoich kosmetykach wykorzystuje innowacyjne technologie, które pozwalają składnikom aktywnym dotrzeć w głąb skóry. W związku z tym produkty tej marki darzę ogromnym zaufaniem. Chciałabym zdobyć jedną z nagród przewidzianych w tym konkursie, ponieważ zależy mi na wygładzeniu pierwszych zmarszczek na policzkach. Wierzę, że długotrwałe stosowanie kremów Bielenda zmniejszy widoczność pierwszych oznak starzenia się”Patrycja J., Kraków.
  • „Bardzo chciałabym wypróbować kosmetyki Bielenda adresowane do kobiet 65+, ponieważ ostatnie miesiące obfitowały w wiele stresujących przeżyć, co odbiło się negatywnie na stanie mojej skóry. W kilka miesięcy bardzo się zestarzałam i chciałabym uleastycznić skórę, aby nie wyglądać na starszą, niż jestem w rzeczywistości.  Z kosmetykami Bielenda wiążą się miłe wspomnienia, toteż mam ogromne zaufanie do tej marki”Hanna M., Ełk.
  • „Choć mam zaledwie 27 lat, bardzo chciałabym wygrać kosmetyki Bielenda dla mojej mamy, która na początku lutego obchodzi urodziny. Jestem przekonana, że zestaw, który można zdobyć, sprawiłby jej wiele radości. Moja mama od lat używa kosmetyków Bielenda i jest z nich zadowolona”Anna W., Sieradz.

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach:)

Tekst sponsorowany