Vita Liberata

Opalenizna to obiekt pożądania milionów kobiet na całym świecie. Niestety, kąpiele słoneczne nie są bezpieczne dla naszej skóry.  Nadmierne opalanie może doprowadzić do rozwoju czerniaka, a w najlepszym wypadku zakończyć się wysuszeniem skóry. Na szczęście istnieją naturalne i bezpieczne sposoby na uzyskanie złocistej opalenizny. Już dziś  weź udział w naszym konkursie i wygraj zestaw Vita Liberata.

Specjalnie dla użytkowniczek serwisu Menopauza.pl producent kosmetyków Vita Liberata ufundował 2 zestawy nagród. W skład każdego z nich wchodzą następujące produkty:

·         Vita Liberata pHenomenal 2-3 week Self Tan Lotion Medium

Rewolucyjna technologia pHenoO2 gwarantuje najdłużej utrzymujący się efekt złocistej opalenizny na świecie (nawet do 4 razy bardziej trwały niż po użyciu tradycyjnych produktów samoopalających).  Moisture Locking System nadaje Twojej skórze miękkość i nawilżenie do 72h, zaś technologia Odour Remove zapewnia idealny efekt naturalnej opalenizny bez zacieków smug i nieprzyjemnego zapachu.

Nawilżająca i lekka formuła lotionu sprawia, że może on być używany zarówno do twarzy jak i całego ciała.

Dla najbardziej trwałego efektu opalenizny zaleca się 3-krotną aplikację w ciągu 12 – 24 h, spłukując ciało wodą przed każdą kolejną aplikacją.

Upewnij się, że w momencie aplikacji skóra jest sucha, najlepsze efekty uzyskuję się po wykonanym peelingu.

Używaj rękawicy do aplikacji, preparat nakładaj kolistymi ruchami.

Aplikuj mniejszą ilość produktu na dłonie stopy, kostki, łokcie.

Nie nawilżaj ciała przed aplikacją.

Jeśli skóra jest naturalnie bardzo blada, pozostaw preparat na dłuży okres czasu przed spłukiwaniem.

·         Vita Liberata Rękawica do aplikacji produktów do opalania

Wyjątkowo miękka materiałowa rękawica do nakładania produktów do opalania. Z jej pomocą równomiernie rozprowadzisz kosmetyk, nie brudząc przy tym skóry dłoni.

Wygraj zestaw Vita Liberata i ciesz się zdrową opalenizną!

Aby zdobyć 1 z 2 zestawów Vita Liberata, należało w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Z czym kojarzą Ci się kosmetyki Vita Liberata?

Poniżej przedstawiamy nagrodzone wypowiedzi:

  • „Kosmetyki Vita Liberata kojarzą mi się z naturalną i bezpieczną opalenizną dostępną przez cały rok bez konieczności leżenia godzinami na plaży lub korzystania z solarium.
    Vita Liberata to nowoczesny samoopalacz na miarę XXI wieku, który doda blasku i wigoru skórze każdej kobiety”sirena46.
  • „Przerzucam kartki kalendarza i zatrzymuję się na najbliższej sobocie. „O nieeee! – wydaję z siebie zduszony okrzyk. Impreza rodzinna za dwa dni, a ja nie mam sukienki i jestem blada jak moja lodówka. Sukienkę kupię, ale co z opalenizną? Samoopalacze tworzą na mojej skórze dzieła godne Picassa, a na solarium potrzebuję czasu z tą moją nordycką karnacją…
    „Vita Liberata” – cichutko szepczę, przypominając sobie artykuł z menopauza.pl.
    W wolnym tłumaczeniu – „życie pełne wolności”! I z tym właśnie kojarzy mi się marka – nie muszę być uzależniona od kaprysów polskiego słońca, by cieszyć się piękną, zdrową opalenizną. Nie muszę niszczyć skóry i narażać się na choroby, spędzając czas w solarium. Nie muszę bać się nieestetycznych zacieków i smug ani przykrego zapachu samoopalacza. Mogę mieć oliwkową skórę zawsze wtedy, gdy będę miała ochotę! Czy to latem czy to zimą, w Europie i Afryce, w dzień i w nocy – czy to nie jest właśnie wolność?”Marta.

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.