Miłość i związki

To może być najlepszy związek w twoim życiu

najlepszy związek

Poznałaś ciekawego mężczyznę, umówiłaś się z nim na kilka spotkań. Teraz już co nieco wiesz na jego temat i potrafisz ocenić, czy chciałabyś się z nim związać na dłużej. Jakie sygnały powinnaś wziąć pod uwagę, analizując waszą znajomość? Czy to może być najlepszy związek w twoim życiu?

Macie podobną wrażliwość

Obydwoje nie potraficie przejść obojętnie obok koleżanki, która właśnie pokłóciła się ze swoim facetem. Staracie się ją wesprzeć i pocieszyć. Więzy międzyludzkie są dla was dużo ważniejsze od pieniędzy, prestiżu czy sławy. W pracy liczy się przede wszystkim atmosfera oraz to, czy lubicie robić to, co należy do waszych obowiązków. Lubicie dzieci i zwierzęta, zaostrzylibyście kary dla sprawców najokrutniejszych przestępstw, w tym gwałtów, pedofilii i przemocy wobec zwierząt. Nie znosicie monotonii i nudy. Podobna wrażliwość to bardzo dobry prognostyk na przyszłość. To właśnie wasze nastawienie do takich zwykłych, codziennych spraw rzutuje na możliwość stworzenia szczęśliwego związku. Jeśli przyświecają wam wspólne wartości, to istnieje spora szansa, że będziecie ze sobą szczęśliwi.

Potraficie ze sobą rozmawiać i świetnie się rozumiecie

Wiele związków rozpada się, bo ludzie nie mają ze sobą o czym rozmawiać lub zwyczajnie nie potrafią tego robić. Jeśli u was rozmowa od początku jest bardzo ważna i nie brakuje wam wspólnych tematów, to możecie być naprawdę zgraną parą. Umiejętność porozumiewania się jest naprawdę istotna, o ile nie najważniejsza. Poza tym buduje bliskość i więź, bez której nie ma związku. Poza tym dzięki rozmowie wiesz trochę więcej nt. mężczyzny, z którym się widujesz i jesteś w stanie ocenić, czy ci odpowiada.

Chwalisz się wszystkim, że on dobrze cię traktuje

Czujesz się przy nim naprawdę wyjątkowo, aż trudno ci uwierzyć we własne szczęście. Jeszcze nikt tak cię nie uszczęśliwiał jak on. On zawsze odnosi się do ciebie z szacunkiem, liczy się z twoim zdaniem i zachowuje się jak prawdziwy dżentelmen. Wieczorem odprowadza cię do domu i stara się jak najwięcej dowiedzieć na twój temat. Przy żadnym innym facecie nie bawiłaś się tak dobrze jak w jego towarzystwie, przy nim nigdy nie odczuwasz nudy, bo on zawsze ma do opowiedzenia jakąś zabawną historię z pracy. Rozpiera cię taka duma i szczęście, że zawsze go chwalisz w rozmowach z przyjaciółkami. Nawet jeśli między wami czasem jest gorzej, potrafisz to przetrwać, bo wiesz, że trafiłaś na wyjątkowego i wartościowego faceta.

Najlepszy związek w twoim życiu. On jest czuły i delikatny

Ujął cię swoją wrażliwością i delikatnością. Lubisz, gdy cię przytula. Wciąż rozpamiętujesz, jak zrobił to po raz pierwszy. Nigdy nie próbował robić nic wbrew twojej woli, rozumie, że najpierw chcesz go lepiej poznać i nie przyspiesza biegu wydarzeń.

Liczy się z twoim zdaniem

Nieważne, czy chodzi o miejsce, gdzie pójdziecie na randkę, o trasę czy o cokolwiek innego, on zawsze liczy się z twoim zdaniem. To naprawdę świetny prognostyk na przyszłość. Facet, który dba zarówno o swoje, jak i twoje potrzeby stanowi prawdziwy skarb.

Potraficie iść na kompromis

Czasem zdarzają się drobne nieporozumienia, każdy z nas ma też swoje nawyki, których ciężko się pozbyć z dnia na dzień. W związku z tym należy nauczyć się trudnej sztuki kompromisu. Czasem trzeba z czegoś zrezygnować, aby np. móc umówić się na spotkanie z ukochaną osobą. Jeśli potraficie pójść na kompromis, to świetnie.

On wciąż cię zaskakuje

Spontaniczny mężczyzna to prawdziwy skarb, z nim nigdy nie grozi ci nuda. Zawsze znajdziecie na mapie jakieś miejsce, które warto zobaczyć, film, który warto obejrzeć i park, do którego warto udać się na spacer.

Przy nim czujesz się bezpieczna

Aby móc stworzyć z kimś udany związek, potrzebne jest poczucie bezpieczeństwa. U boku ukochanego mężczyzny nie powinnaś się niczego bać. Chcesz mieć świadomość, że on zawsze ci pomoże – wysłucha cię, pojedzie z tobą w miejsce, w którym nie czujesz się zbyt bezpiecznie. Wystarczy, że go o to poprosisz.

Macie podobne priorytety

On, podobnie jak ty, uważa, że pieniądze nie są w życiu najważniejsze. O wiele większą wagę przykładacie do tego, że życie było po prostu źródłem szczęścia. Chcecie przeżyć je najlepiej, jak potraficie. Liczą się dla was relacje międzyludzkie: wspólnie spędzone chwile, czas poświęcony przyjaciołom, nowo odkryte miejsca. Pieniędzy ma być tyle, żeby wystarczyło na życie i przyjemności. Więcej nie potrzebujecie i nie zamierzacie spędzać całych dni w firmie kosztem łączącego was uczucia.

Elektryzuje cię jego dotyk

Tak, mężczyzna, z którym chcesz stworzyć udany związek, musi na ciebie działać. Fizyczny pociąg stanowi podstawę relacji damsko-męskich. Bez niego można co najwyżej być świetnymi przyjaciółmi. Jeśli jego dotyk cię elektryzuje, to znak, że możesz z nim wejść w związek uczuciowo-erotyczny.

Magdalena Kukurowska

Komentarze (3)

linea

6 lat temu

Jestem osobą „po przejściach” i uważam, że mój obecny związek to najlepsze co mogło mnie w życiu spotkać. Bardzo dobrze się dogadujemy, czuję się przy nim bezpiecznie, potrafi mnie uspokoić gdy zaczynam się denerwować, potrafi mnie rozśmieszyć – tego mam akurat bardzo dużo. Każdego dnia z rana mówi mi że pięknie wyglądam, życzy mi miłego dnia, przypomina mi o uśmiechu, gdy ten chociaż na chwilę znika z mojej twarzy 🙂
I najważniejsze jest to, że działa na mnie i to bardzo 🙂

    Aneta

    6 lat temu

    Ja mam podobnie, troche niefajnych zwiazkowych doświadczeń za mną, a teraz chyba w nagrodę mąż, który jest nie tylko swietnym partnerem, ale też przyjacielem i człowiekiem na tyle ciekawym, że każdy wspólny dzień jest fajny 🙂

dulcynea

6 lat temu

Mój związek uważam za bardzo udany.
Dobrze się rozumiemy , oczywiście są też tarcia .
Uważam że to najlepszy dla mnie związek .
Zaspokaja moje oczekiwania dotyczące związku i nie tylko moje , męża również 🙂

Zostaw komentarz