Moda

Moda na słomiane berety

Moda na słomiane berety

Moherowe berety stały się przedmiotem kpin. To określenie służy do opisania starszych ludzi o dość kontrowersyjnych poglądach. Niemniej berety w nowym wydaniu to zupełnie inna jakość. Stanowią one idealne rozwiązanie na porę przejściową. Stawiają kropkę nad „i” w przypadku naszych stylizacji. Jak wygląda moda na słomiane berety?

Słomiane kapelusze zastępują słomiane berety

Do niedawna nosiłyśmy słomiane kapelusze. Te doskonale chroniły nas przed słońcem, które świeciło dosyć mocno i nierzadko wręcz parzyło skórę. Słomiane kapelusze zabierałyśmy nad wodę oraz na wypad do miasta. Dawały cień, chroniły twarz i włosy przed słońcem.

Jak nosić beret wczesną jesienią?

Teraz nadeszła pora na słomiane berety. Można je nosić do letnich sukienek, np. tych w niezwykle modne groszki. Wyglądają stylowo, nowocześnie, ponadto są wygodne. Nie drapią skóry na czole w przeciwieństwie do swoich moherowych czy wełnianych odpowiedników.

Uniwersalny kolor

Słomiane berety są stosunkowo proste – mają beżowy kolor, który ma charakter uniwersalny. Dlatego możemy go nosić do każdej sukienki, bluzki czy spódnicy. Nawet pstrokate kreacje nie kłócą się z nim.

Z jakimi dodatkami łączyć berety?

Słomiane berety lubią też towarzystwo innych dodatków, w tym okularów przeciwsłonecznych w czarnej oprawce. Dobrze wyglądają także w zestawieniu z klasycznym makijażem – czerwoną szminką i czarną kreską na powiece.

Słomiany beret możesz też połączyć z modnym tego lata koszykiem. Wykonano je z tego samego tworzywa, dlatego w swojej stylizacji uzyskujesz spójność.

Dodaj komentarz