Moda

Jak nosić bluzki z nadrukiem?

Jak nosić bluzki z nadrukiem

Obecnie trudniej znaleźć gładki T-shirt w jednym kolorze niż bluzkę z nadrukiem. Te drugie stały się niezwykle modne. Jak nosić bluzki z nadrukiem? Już dziś skorzystaj z naszych porad.

Bluzka z nadrukiem niejedno ma imię

Bluzki z nadrukiem bywają różne. Jedne mają nadruk w postaci kwiatów, psów, kotów etc., co czyni je dość uniwersalnymi. Nawet dorosłe kobiety mogą je nosić bez obaw, że będą w nich wyglądały niepoważnie, dziecinnie i infantylnie. Motyw kwiatowy jest na wskroś kobiecy. A koty i psy mają w sobie sporo uroku. Większość z nas kocha zwierzaki i pozytywnie reaguje na ubrania z nimi.

Specyficzne nadruki na bluzce

Natomiast jeśli chodzi o bardziej specyficzne nadruki na bluzce w formie postaci z kreskówek i filmów, to możesz je nosić, jeśli dobrze się w nich czujesz. Tutaj także wiek nie jest istotny, ważne, byś jednak utożsamiała się z nadrukiem. Jeśli kochałaś Smerfy jako dziecko, to bluzka ze Smerfetką będzie okej. Ale noszenie już bohaterów bajek, których nie kojarzysz, może być nieco dziwnie odbierane przez otoczenie, a tobie zabraknie argumentu do obrony swojej stylizacji.

Do jeansów pasują wszystkie bluzki

Bluzki z nadrukiem zawsze można połączyć z jeansami. Czarne czy ciemnogranatowe rurki wyglądają świetnie, gdy włożymy do nich bluzkę z nadrukiem. Wtedy też nie wygląda to dziecinnie, bo dół równoważy górę.

Bluzka z nadrukiem w połączeniu ze spódnicą

Natomiast gdy chcesz założyć bluzkę z nadrukiem do spódnicy, to musisz pamiętać o kilku rzeczach. Po pierwsze, do spódnicy najlepiej pasują kobiece nadruki takie jak Smerfetka, Minnie, kwiaty, pieski, kotki, papugi. Po drugie, spódnica powinna korespondować z bluzką. Nie zakładaj eleganckiej, czarnej spódnicy ołówkowej do trampek i bluzki z Gwiezdnymi wojnami. To do siebie nie pasuje stylistycznie. Do takiej koszulki lepiej pasuje bawełniana, szara spódnica, która ma nieco bardziej uliczny charakter.  Po trzecie, spódnica powinna być gładka, w jednym kolorze. Kwiatowy nadruk na bluzce i groszki na spódnicy średnio się ze sobą komponują. Miej to na uwadze.  Podobnie jak spódnica z poliestru zestawiona z lnianą koszulką z nadrukiem. Tutaj materiały będą się ze sobą zanadto gryzły.

Dodaj komentarz