maseczki-intensywna-pielegnacja

Zabiegi pielęgnacyjne warto wzmacniać wykorzystując kosmetyki w formie maseczek. Zawierają one większe skoncentrowanie substancji czynnych i szybciej działają.

Nie każda kobieta może sobie pozwolić na profesjonalne zabiegi kosmetyczne wykonywane w salonach. Można jednak powiedzieć, że obecnie kosmetyka profesjonalna weszła do naszych domów i za przystępną cenę można kupić doskonałe preparaty, które są odpowiedzią na potrzeby naszej skóry. Najprostszym sposobem jest stosowanie maseczek, które dzięki skoncentrowanej formule składników aktywnych szybko przynoszą szybką poprawę kondycji skóry.

Maseczki warto wprowadzić do systematycznej pielęgnacji i stosować przynajmniej dwa razy na tydzień oraz w sytuacjach kiedy czujemy, że cera jest poszarzała, sucha i wymaga zastosowania szybkiej regeneracji.

Kobiety, którym zależy na wzmocnieniu kuracji rewitalizujących powinny sięgnąć po Diamentową maseczka odmładzająca 3w1, która zadziała na skórę jak „zastrzyk” minerałów.

Luksusowa formuła maseczki oparta jest na innowacyjnym kompleksie DIAMONDS & 24k GOLD SKIN COMPLEX™, bogata w czyste 24-karatowe ZŁOTO, prawdziwy DIAMENT oraz unikalną kompozycję substancji czynnych – głęboko odżywia i regeneruje skórę.

Maseczka intensywnie nawilża, wygładza i uelastycznia skórę, a dodatkowo wypełnia i redukuje nawet utrwalone zmarszczki. Zmarszczki stają się mniej widoczne, a kontur twarzy odzyskuje młodzieńczy owal i harmonijne proporcje.

Specjalista dermatolog Bożena Bierzniewska