Maści PHARMAZIS

Czas wakacyjnych wędrówek i spacerów, wczesnojesienne prace porządkowe na działce i w ogrodzie, aktywność fizyczna związana z bieganiem, czy uprawianiem jogi to wszystko wnosi w nasze życie tak niezbędny dla równowagi psychicznej i naszego zdrowia balans. Często jednak i do tych relaksujących chwil podchodzimy zbyt ambitnie, forsując nasze mięśnie i stawy, co skutkuje bólem, niepotrzebnym napięciem i dyskomfortem.

Sięgamy wówczas po różne środki przeciwbólowe i preparaty, które poprawią komfort powysiłkowy. Do takich preparatów należą niewątpliwie maści, balsamy, kremy rozgrzewające i chłodzące. Warto też sięgać po maści na bazie dobroczynnych, naturalnych składników, do których na pewno należy olej z konopi. Olej z konopi od dawien dawna stosowany w rolnictwie, ziołolecznictwie i dietetyce to kompilacja kanabinoidów, niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT) – m.in: Omega 3, Omega 6 oraz gamma-linolenowy (GLA), o silnych właściwościach regeneracyjnych i łagodzących.  Apteki, również te internetowe posiadają dość szeroką ofertę maści i leków rozgrzewających czy chłodzących, jednak taki które łączą moc dobroczynnego oleju z konopi i odprężające właściwości rozgrzania czy schłodzenia mięśni czy stawów z dolegliwościami i dysfunkcjami wynikającymi z nadmiernego wysiłku fizycznego to rzadkość.

Natknęliśmy się na tego typu połączenie w maściach PHARMAZIS, które oprócz aptek dostępne są na stronie internetowej producenta: www.madonis.sklep.pl.

W ofercie znajdziemy PHARMAZIS KONOPNĄ MAŚĆ ROZGRZEWAJĄCĄ, która łączy w sobie bioaktywne działanie oleju konopnego, właściwości kompleksu składników rozgrzewających, regenerujące funkcje masła shea, przeciwzapalne właściwości salicylanu, nawilżającą moc emolientów oraz odprężającą moc olejków eterycznych. Maść ma działania rozgrzewające, relaksujące, wspomaga łagodzenie dyskomfortu różnego pochodzenia. Po przetestowaniu możemy stwierdzić, że maść łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia lepkości oraz nie brudzi odzieży.

PHARMAZIS KONOPNĄ MAŚĆ ROZGRZEWAJĄCA

Producent oferuje również preparat idealne na upalne dni i w czasie podróży, kiedy uczucie ciężkości nóg i napięcia mięśni występuje bardzo często. Jest to PHARMAZIS KONOPNA MAŚĆ CHŁODZĄCA, w skład której obok oleju konopnego, znajdziemy kojącą alantoinę, substancję chłodzącą i olejek z mięty pieprzowej, nawilżającą moc emolientów oraz odprężającą moc olejków eterycznych. Maść ma działanie chłodzące, relaksujące,  dając odczucie nawilżenia i ukojenia bez podrażnień. Preparat również łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania, podobnie jak maść ROZGRZEWAJĄCA  nie pozostawia śladów na ubraniach.

PHARMAZIS KONOPNA MAŚĆ CHŁODZĄCA