Kultura Styl życia

Dziewczyny z Ogrodu Rozkoszy – Ewa Formella

Dziewczyny z Ogrodu Rozkoszy

Ewa Formella w powieści Dziewczyny z Ogrodu Rozkoszy porusza temat luksusowej prostytucji. Spogląda na ten problem z szerokiej perspektywy. Czy warto sięgnąć po tę książkę?

Samotna matka luksusową prostytutką

Małgorzata ma dwójkę dzieci, które samotnie wychowuje. Życie nie raz dało jej w kość. Aby zdobyć środki na utrzymanie całej rodziny, pracuje jako prostytutka w Ogrodzie Rozkoszy. Cieszy się ona największym zainteresowaniem mężczyzn.  W Ogrodzie Rozkoszy obowiązuje ścisła selekcja klientów. Wielu z nich zostaje stałymi adoratorami wybranych kobiet.

Pisarz zaskoczony działalnością Ogrodu Rozkoszy

Paul od lat mieszka w USA, gdzie pisze książki.  Przybywa do Ogrodu Rozkoszy, aby zdobyć informacje nt. tej instytucji. Chce bowiem napisać książkę o tym miejscu. Dość szybko okazuje się, że Paul miał mylne wyobrażenie nt. Ogrodu Rozkoszy.

Trudna powieść o ludzkich wyborach

Dziewczyny z Ogrodu Rozkoszy to powieść, która budzi ogromne emocje i skłania do refleksji. Na jej lekturę trzeba mieć odpowiedni, melancholijny nastrój. Historia jest niezwykle intrygująca. Pokazuje bowiem, jak złożone bywają losy zwykłych ludzi. Jak pewne złe wybory popychają nas ku kolejnym złym decyzjom.

Czy Małgorzata znajdzie szczęście i zerwie z życiem luksusowej prostytutki? Jak potoczą się losy jej i Paula? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w powieści Ewy Formelli pt. Dziewczyny z Ogrodu Rozkoszy.

Dodaj komentarz