Marc Jacobs Velvet Primer Epic Lash Primer

Chcesz uzyskać efekt zjawiskowych rzęs bez doklejania sztucznych kępek? Zależy Ci na tym, aby hipnotyzować zmysłowym spojrzeniem? W twojej kosmetyczce nie może zabraknąć Marc Jacobs Velvet Primer Epic Lash Primer. To innowacyjny kosmetyk, który podkręci efekt, jaki daje twój ulubiony tusz do rzęs.

Baza pod tusz do rzęs

Marc Jacobs Velvet Primer Epic Lash Primer to baza pod makijaż rzęs, która ma beżową konsystencję. Jej jedwabista, kremowa formuła sprawia, że kosmetyk rozprowadza się równomiernie, nie tworząc grudek. Włochata, starannie zaprojektowana szczoteczka pozwala dotrzeć do każdego włoska i pokryć go równomiernie bazą.

Marc Jacobs Velvet Primer Epic Lash Primer

Właściwości pielęgnacyjne

Marc Jacobs Velvet Primer Epic Lash Primer ma za zadanie nie tylko zagęścić oraz wydłużyć twoje naturalne rzęsy. Produkt ten wykazuje także działanie pielęgnacyjne. Z jego pomocą odżywisz rzęsy. Dzięki regularnemu stosowaniu włoski staną się miękkie, elastyczne i zdrowe. Zapomnisz o ich łamliwości i nadmiernym wypadaniu.

Marc Jacobs Velvet Primer Epic Lash Primer

Produkt lekki jak piórko

Marc Jacobs Velvet Primer Epic Lash Primer nakładamy na rzęsy tak jak zwykłą maskarę. Następnie sięgamy po swój ulubiony tusz. Baza powleka rzęsy i w ten sposób te po aplikacji maskary sprawiają wrażenie zagęszczonych i wydłużonych. Marc Jacobs Velvet Primer Epic Lash Primer nie obciąża włosków, makijaż jest lekki.  Baza nie wykazuje tendencji do kruszenia się w ciągu dnia. Makijaż uzyskany z jej pomocą charakteryzuje się wysoką trwałością.

Marc Jacobs Velvet Primer Epic Lash Primer

Perfekcyjnie rozdzielone włoski

Marc Jacobs Velvet Primer Epic Lash Primer nie podrażnia nawet wrażliwych spojówek. Jest to produkt, którego stosowaniu nie towarzyszą żadne efekty uboczne. Baza nie skleja rzęs w nieestetyczne owadzie nóżki, gdyż rozkłada się równomiernie. Nałożony na nią tusz także wygląda dobrze, unikamy tutaj efektu sklejenia.

Z pomocą Marc Jacobs Velvet Primer Epic Lash Primer można w prosty sposób uzyskać efekt sztucznych rzęs bez naklejania kępek. Tradycyjna maskara doskonale maskuje beżową bazę. Nasze rzęsy nie sprawiają wrażenie posiwiałych.

Marc Jacobs Velvet Primer Epic Lash Primer jest dostępna wyłącznie w perfumeriach Sephora.