Make Up For Ever Reboot

Szukasz podkładu, który ukryje oznaki zmęczenia, które malują się na twojej twarzy? Koniecznie sięgnij po Make Up For Ever Reboot podkład do twarzy. Jest to kosmetyk, który tuszuje niedoskonałości, a jednocześnie prezentuje się szalenie naturalnie.

Kolor

Do dyspozycji mamy kilkanaście odcieni o różnym stopniu jasności. Przy numerku odcienia podkładu znajdziemy też literkę. Y oznacza obecność żółtych tonów, R różowych. W zależności od tonacji cery możemy dobrać dla siebie odpowiedni podkład o chłodnym lub ciepłym odcieniu. Make Up For  Ever Reboot podkład do twarzy nie wykazuje tendencji do oksydacji, dzięki czemu dobór odpowiedniego odcienia fluidu nie powinien stanowić problemu.

Wykończenie

Make Up For  Ever Reboot podkład do twarzy to kosmetyk, który daje świetliste wykończenie. Cera nie świeci się nieestetycznie, lecz posiada zdrowe glow.  To zasługa kompleksu Active Care Matrix z ekstraktem Redsnow, który pomaga przywrócić pierwotny blask zmęczonej, poszarzałej i matowej skórze.

Make Up For Ever Reboot

Krycie

Fluid Make Up For  Ever Reboot posiada średnie krycie, które można budować w zależności od swoich potrzeb. Jeśli nałożymy niewielką ilość produktu, uzyskamy efekt ujednoliconej cery, która w rezultacie automatycznie wygląda zdrowiej i promienniej.

Trwałość

Podkład Make Up For  Ever Reboot utrzymuje się na twarzy aż do wieczornego demakijażu. Nie roluje się, nie ściera, nie ciastkuje. Nie daje też efektu niezdrowego, tłustego blasku. Pod względem trwałości omawiany kosmetyk wypada wzorowo.

Nawilżenie

To kosmetyk, który nie tylko upiększa, ale też pielęgnuje naszą cerę.  Make Up For  Ever Reboot nawilża cerę, ponadto wykazuje działanie ujędrniające i wygładzające. W rezultacie przywraca naszej twarzy wypoczęty, młody wygląd.

Cena i dostępność

Fluid Make Up For  Ever Reboot jest dostępny wyłącznie w perfumeriach Sephora w cenie 195 zł.