Uroda

Koloryzacja pumpkin pink to hit tej jesieni

Koloryzacja pumpkin pink

Czy wiesz, że tej jesieni szalenie modny stał się kolor, który stanowi niezwykle ciekawe połączenie różowych, pastelowych tonów z ciepłymi, pomarańczowymi. Taka mieszanka sprawia, że nasza fryzura prezentuje się szalenie stylowo. Koloryzacja pumpkin pink to hit tej jesieni.

Kolorowe włosy są dziś szalenie modne

Jeszcze niedawno kobiety farbowały włosy na zielono i fioletowo. Dziś do nieco bardziej odważnych kolorów na głowie dołącza pumpkin pink. Ten dyniowy odcień, który stanowi połączenie dwóch przeciwstawnych gam kolorystycznych, zrobił furorę w USA. Jednak coraz częściej sięgają po niego także Europejki, które pragną zachować modny wygląd.

Pumpkin pink wyjdzie tylko na jasnych puklach

Aby pumpkin pink wyszedł na twoich pasmach, te muszą być jasne. Różowo-pomarańczowe tony nie będą widoczne na czarnych lub ciemnobrązowych włosów. Jeśli jesteś naturalną brunetką lub szatynką, przed koloryzacją musisz rozjaśnić włosy. Aby ich nie spalić i nie zniszczyć, uniknąć złotych odcieni, najlepiej zrobić to pod okiem fachowców w profesjonalnym salonie fryzjerskim.

Pełna koloryzacja farbą w odcieniu dyni

Pumpkin pink to kolor, którym można pokryć całe włosy. Wówczas nosimy go tak samo jak blond czy brąz. Dziś nikogo nie dziwią już włosy w kolorze innym niż tradycyjny brąz, czerń, blond czy rudość.  Coraz więcej kobiet ma odwagę, by zamanifestować swoją osobowość poprzez barwną fryzurę.

Dyniowe pasemka

Jeśli chcesz wprowadzić tylko drobny kolorystyczny akcent, zrób sobie pasemka w kolorze pumpkin pink. Resztę włosów pozostaw w naturalnym blondzie. Wygląda to dużo naturalniej.

Dyniowe końcówki

Jeśli boisz się, że zniszczysz włosy rozjaśniaczem, możesz poddać jego działaniu tylko końcówki, a następnie zafarbować je na dyniowy odcień. Po kilku tygodniach zetniesz je i po eksperymencie nie będzie ani śladu.

Dodaj komentarz