laseroterapia

Laseroterapia cieszy się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród kobiet, które pragną dłużej cieszyć się młodym i atrakcyjnym wyglądem. Za jej pomocą można poprawić wygląd swojej twarzy, zredukować zmarszczki i przebarwienia oraz usunąć inne problemy skórne. Ponadto, terapia laserowa jest skuteczna, w pełni bezpieczna dla zdrowia pacjenta oraz daje niemal natychmiastowe efekty.

Skuteczna terapia laserowa na twarz i ciało

Laseroterapia do przeprowadzenia zabiegów wykorzystuje laser. Jest to specjalne urządzenie, które za pomocą impulsów świetnych wnika w głąb skóry pozwalając na uzyskanie pożądanych efektów. Jeśli chodzi o laser Gliwice i Katowice to ośrodki medycyny estetycznej, które dysponują jednym z najlepszych sprzętów do nowoczesnej laseroterapii. Jest to laser Alma Harmony XL Pro, który doskonale sprawdza się do redukcji zmian naczyniowych, zmarszczek, rozstępów, blizn, a także do usuwania tatuaży i makijażu permanentnego. Za jego pomocą mogą zostać także wykonane zabiegi bezoperacyjnego liftingu skóry, peelingu oraz resurfacingu.

Laser Alma Harmony XL Pro może być stosowany zarówno do wykonywania zabiegów laserowych na twarz, jak i na ciało. Jego zaletą jest także możliwość użycia różnego rodzaju głowic w trakcie trwania jednego zabiegu laseroterapii, co gwarantuje pacjentowi szybkie efekty oraz skraca czas niezbędny do przeprowadzenia kompleksowego leczenia. Wykorzystanie nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu to gwarancja, że terapia laserowa przeprowadzona za jego pomocą będzie nie tylko skuteczna, ale przede wszystkim bezbolesna i bezpieczna dla pacjenta.

Laseroterapia i bezpieczeństwo jej stosowania

Laseroterapia jest nowoczesną i bezpieczną metodą, którą wykorzystuje się w medycynie estetycznej, kosmetologii oraz dermatologii. Terapia laserowa jest także uznawana za jedną z najbardziej skutecznych metod usuwania defektów skórnych. Aby była jednak w pełni bezpieczna i komfortowa dla pacjenta musi korzystać wyłącznie ze sprawdzonych i profesjonalnych urządzeń.

Istnieje wiele rodzajów laserów, które są polecane do stosowania na ściśle określone problemy. Do usuwania zmian naczyniowych najlepiej sprawdza się laser neodymowo-yagowy np. Alma Harmony XL Pro. Z kolei do leczenia przebarwień, trądziku różowatego i rumienia najskuteczniejsza jest głowica Dye-VL, także dostępna w urządzeniu Alma Harmony XL Pro. Jej wykorzystanie jest całkowicie bezbolesne, co pozytywnie wpływa na komfort pacjenta podczas zabiegu oraz podnosi jego bezpieczeństwo.

Terapia laserowa na zmarszczki? Wybierz laser!

Osoby, które pragną natomiast bezinwazyjnie odmłodzić swoją twarz, wygładzić zmarszczki oraz pozbyć się przebarwień i blizn również powinny postawić na laser Alma Harmony XL Pro. Dysponuje on bowiem specjalną głowicą ClearLift, która idealnie sprawdza się do prowadzenia terapii przeciwstarzeniowej oraz bezoperacyjnego liftingu twarzy.

Nowoczesny laser Gliwice w Dermapoint.pl nie powoduje ponadto uszkodzenia naskórka oraz gwarantuje wysokie bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu. Od razu po jego przeprowadzeniu pacjent może wrócić do swoich codziennych aktywności zawodowych i prywatnych

Tekst partnera