Seks

Jak przełamać się do seksu? Porady dla początkujących mężczyzn

jak przełamać się do seksu

Nieważne, ile masz lat. Nieważne, z iloma kobietami spałeś. Nieważne, czy uprawiałeś seks raz czy dwa razy w życiu. Musisz sobie uświadomić, że te liczby nijak nie przekładają się na twoje życie erotyczne i zadowolenie partnerki. Jak przełamać się do seksu? Przedstawiamy porady dla początkujących mężczyzn.

Panowie często piszą w sieci, że boją się pierwszego razu, bo wszyscy koledzy mają to już dawno za sobą. Tymczasem oni dopiero rozpoczynają swoją erotyczną przygodę. Mężczyźni, którzy pierwszy raz mają jeszcze przed sobą, boją się, że nie podołają zadaniu. Tymczasem warto uświadomić sobie, że blokada tkwi tylko w naszej głowie i to sami możemy ją przełamać.

Znajdź odpowiednią kobietę

Dobrze, aby seks uprawiać z kobietą, do której ma się zaufanie. Jeśli ją kochasz, a ona ciebie, to naprawdę nie musisz się niczego bać. Coś czasem może pójść nie tak, jak byś sobie tego życzył, a ona nawet na to nie zwróci uwagi. Zakochana kobieta naprawdę nie zwraca uwagi na jakieś drobiazgi i niedoskonałości. Dla niej jesteś przystojnym i namiętnym kochankiem, niezależnie od doświadczenia. To żaden wstyd, że masz przedwczesny wytrysk i nie jesteś długodystansowcem. Z czasem się wyrobisz, a na razie nie myśl o tym, że musisz jej i sobie zapewnić mega orgazm. Skup się na tym, aby było przyjemnie podczas gry wstępnej.

Seks to nie zawody

Tu nie liczy się wielkość penisa, wyszukane pozycje itp. Nie podchodź do seksu jak do rywalizacji z jej byłymi kochankami. Ona i tak już od dawna o nich nie myśli, bo liczysz się tylko ty. Kobiety nie mają w sobie męskiego pierwiastka, który nakazywałby im porównywać cię z poprzednikami. Kierują się głównie emocjami. Najlepszy kochanek to ten, z którym czują  bliskość podczas seksu, a tę można zbudować przez dotyk, przytulanie, pocałunki.

Pomyśl o przyjemności

Zmotywuj się, myśląc pozytywnie. Seks to przyjemność i pozwól jej sobie zaznać. Nic złego się nie stanie. Może wam co najwyżej coś nie wyjść, ale to przecież żadna tragedia. Następnym razem będzie tylko lepiej. Im częściej uprawiacie seks, tym lepiej wam wychodzi, bo nabieracie wprawy. Nie czuj się źle, że ty szczytujesz, a ona nie. Nie namawiamy cię do ignorowania potrzeb kobiety, ale do racjonalności. Jej będzie bardzo przyjemnie, gdy będziesz ją przytulał całym ciałem, im więcej się dotykacie, tym więcej oksytocyny rozlewa się po jej ciele, a ten związek też wydziela się podczas orgazmu. Krótko mówiąc, nie martw się, gdy skończysz za szybko. Po prostu się do niej całym sobą przytul, a i ona doświadczy przyjemności.

Zrób to, czego naprawdę chcesz

Pragniesz się z nią kochać. Chcesz sprawdzić, jak będzie następnym razem. Pozwól dopuścić do głosu ciekawość. Bądź spontaniczny. Kochasz ją, ona cię podnieca, obydwoje macie ochotę na erotyczne igraszki, to dajcie upust pożądaniu. Seks to nie tylko podwójny orgazm, ale przede wszystkim frajda czerpana z dotyku drugiej osoby i wzajemnego podniecenia.

Staraj się dbać o kobietę

O kobietę trzeba dbać, aby i ona była zadowolona z seksu. Ale to nie musi być od razu orgazm pochwowy. Całuj ją, dotykaj, przytulaj, a będzie uważała, że lepiej trafić nie mogła. Kobiety cenią sobie takie drobiazgi. Uwierz, ona nie chce cię zostawić dla lepszego kochanka, bo nie dałeś jej orgazmu. Ona pragnie kochać się tylko z tobą. Podkreślamy kochać, a nie przeżywać orgazm za każdym razem.

Nie zrażaj się, tylko przytul i próbuj

Jak coś ci nie wyjdzie, absolutnie się nie zrażaj niepowodzeniem. Pamiętaj, że ona nie ocenia surowo twoich łóżkowych umiejętności. Wystarczy, że po wszystkim ją mocno przytulisz. Po chwili możecie spróbować ponownie. Ona z pewnością będzie chciała ci dać kolejną szansę, bo jest jej z tobą dobrze.

Dodaj komentarz