Seks

5 czynników, które pomogą ci przełamać się do seksu z kobietą

seks z prawiczkiem

Dla mężczyzn, którzy rozpoczynają swoją przygodę z seksem, jest to niezwykle stresujące przeżycie. Potrzebują oni czasu, aby dostrzec, że życie erotyczne to głównie przyjemność. Przedstawiamy 5 czynników, które pomogą ci przełamać się do seksu z kobietą.

Piwo lub kieliszek wina

To z pewnością pomoże wam rozluźnić atmosferę. Nie chodzi o to, by się upić i stracić nad sobą kontrolę. Niestety, etanol w większej ilości może wpłynąć negatywnie na męską hydraulikę. Nie przesadzaj zatem z jego ilością. Jedno piwo lub kieliszek wina powinny rozluźnić cię na tyle, byś poczuł się nieco pewniej w łóżku.

Przypadkowy dotyk

Spróbuj ją po prostu jak najwięcej dotykać w zwykłych sytuacjach. Im częściej będziesz przełamywał barierę dotyku w codziennych sytuacjach, tym większej pewności siebie nabierzesz. Nie będziesz bał się dążyć do seksu. Jej dotykanie, w tym także takie bardziej erotyczne, wyjdzie ci po prostu naturalnie. W związku z tym jak najszybciej zacznij trening. Łap ją za rękę, talię, obejmuj pod biustem, muskaj nogę, gdy o czymś opowiadasz. Z czasem jej dotykanie wejdzie ci w krew i nie będziesz się krępował, jak to zrobić, aby nie uciekła i też chciała się z tobą kochać.

Wyłączenie światła

Jeśli to twoje początki, to możesz sobie pomóc gasząc światło. W półmroku poczujesz się pewniej siebie.  To może też ci pomóc złagodzić stres, bowiem ona dokładnie nie obserwuje twoich ruchów, w tym także nie widzi drobnych niezręczności.

Wybór odpowiedniej kobiety

Seks należy uprawiać z odpowiednią kobietą. Kimś, komu ufasz i wiesz, że cię akceptuje i nigdy nie wyśmieje. To zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny. Nie musimy chyba wspominać, że jest to bardzo ważne.  Wybierz kobietę, do której czujesz coś więcej i która to odwzajemnia. Wówczas nie będziesz oceniany pod kątem umiejętności i ona także będzie zadowolona ze wspólnego seksu.

Mocne splecenie się z kobietą

Jeśli czegokolwiek się wstydzisz, spleć się mocno z kobietą.  Przylgnij do niej całym ciałem. Jej będzie przyjemnie, a ty poczujesz się nieco pewniej. Mężczyźni często boją się negatywnej oceny ze strony kobiety – techniki, ciała etc., dlatego też dobrze, aby się przełamali. Czasem warto wykorzystać prosty trik, aby poczuć się pewniej.

Dodaj komentarz