Opinie Polecamy

LA ROCHE ANTHELIOS MLECZKO SPF 50 z konewką

la-roche-anthelios-mleczko-spf-50-z-konewka

Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV jeszcze nigdy nie była tak skuteczna i przyjemna! Mleczko do ciała La Roche pozwala na prawie dwugodzinne bezpieczne przebywanie na słońcu.

Jest to szczególnie ważne dla osób o jasnej skórze i małych dzieci, które często nie pamiętają, że mają wrócić do mamy po kolejną porcję kremu. Wysoki filtr jest także niezbędny dla kobiet w okresie menopauzy i postmenopauzy, gdyż przechodząca zmiany skóra ma obniżoną odporność.

W zestawie dodatkowo urokliwa, plastikowa konewka! Możesz teraz zabrać małego pomocnika do ogrodu czy na działkę. Polewanie chodnika w gorący dzień to świetna zabawa, która zapobiegnie przegrzaniu się malucha.

Opis

Bezzapachowe. Nie zawiera parabenu. Wyjątkowo odporne na wodę. Odporne na piasek i pot.
Bardzo wysoka ochrona przed promieniowaniem UVA/UVB.
Szeroka, fotostabilna ochrona Ultra* UVB/UVA dzięki filtrom Mexoryl® SX i XL. Wyciąg z Senna Alata (strączyniec oskrzydlony) wspiera działanie filtrów chroniąc skórę przed długofalowym uszkodzeniem komórek.

Nakładamy na 30 minut przed wyjściem na słońce. Powtarzamy procedurę co 2 godziny a także po pływaniu. Do użytku zewnętrznego. Dzieci do lat 3 nie powinny przebywać bezpośrednio na słońcu.

Gdzie kupić?

Zapraszamy do internetowej Apteki24!

Apteka 24

Dodaj komentarz